2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch kompletów aparatury pomiarowej do lokalizacji uszkodzeń linii kablowych zabudowanych na samochodach o DMC do 3,5t dla Jednostek Terenowych TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa dwóch kompletów aparatury pomiarowej do lokalizacji uszkodzeń linii kablowych zabudowanych na samochodach o DMC do 3,5t dla Jednostek Terenowych TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w SWZ.
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/07407/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Dostawa 1 kpl. aparatury pomiarowej do lokalizacji uszkodzeń linii kablowych, zabudowanej na samochodzie o DMC do 3,5t, z przeznaczeniem dla Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie, Region SN/nN Trzebinia-Siersza.
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/07407/2024 - Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Dostawa 1 kpl. aparatury pomiarowej do lokalizacji uszkodzeń linii kablowych, zabudowanej na samochodzie o DMC do 3,5t, z przeznaczeniem dla Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie, Region SN/nN Dąbrowa Górnicza.
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/07407/2024 - Zadanie nr 2