See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Produktów medycznych dla Oddziału: Neurochirurgii, Ortopedii, Kardiologii Inwazyjnej i Chirurgii Naczyniowej
Beschreibung: Dostawa Produktów medycznych dla Oddziału: Neurochirurgii, Ortopedii, Kardiologii Inwazyjnej i Chirurgii Naczyniowej z podziałem na pakiety
Vorherige Bekanntmachung: 279960-2026
Interne Kennung: SPSSZ/26/D/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: PAKIET 4 UWODNIONY SIARCZAN WAPNIA, do wypełniania pustych przestrzeni w układzie mięśniowo szkieletowym
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: PAKIET nr 6 Wkłady strzykawkowe i system rurek
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: PAKIET nr 9 Systemy szewne do zmykania dostępów naczyniowych
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: PAKIET nr 10 Stentgrafty aorty brzusznej
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: PAKIET nr 11 Stentgrafty aortalne brzuszne
Interne Kennung: Pakiet 11