2. Verfahren
Verfahren
Titel: Měření, posuzování a snižování hlukové zátěže
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou služby spočívající v realizaci měření hluku a zpracování hlukových posouzení, a to: a)Ověřovací měření hluku a hlukové posouzení vyhodnocující hlukovou zátěž požadované lokality s případným návrhem vhodných protihlukových opatření, b)Zpracování podkladů pro snižování hlukové zátěže zejména v okolí silnic I. tříd dle standardizované etapizace ŘSD.
Interne Kennung: 01CS-000391
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90742000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Lärmbelästigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D3 Tábor - Č. Budějovice kontrolní prověření hluku za účelem zvýšení maximální povolené rychlosti na 150 km/h
Beschreibung: Technické měření hluku pomocí krátkodobých (1 hodina) sond v definovaných 3 vzdálenostech a lokalitách (3x3 místa měření před a po zvýšení rychlosti - celkem 18 měření). Dále 7 synchronních kontrolních měření hluku z provozu na dálnici D3 v délce 24 hodin za stávající maximální povolené rychlosti 130 km/h a poté 7 synchronních kontrolních měření hluku z provozu na dálnici D3 v délce 24 hodin po zavedení nové maximální povolené rychlosti 150 km/h na stejném místě, včetně sčítání dopravy. Vyhodnocení měření dle platné legislativy. V rámci zakázky bude realizováno vyhodnocení hlukové zátěže po zvýšení rychlosti v předmětné lokalitě i za pomocí akustických výpočtů.
Interne Kennung: 01ST-001343