2. Verfahren
Verfahren
Titel: FN Ostrava – Přístavba Centrálního komplementu, operační sály, MR, výdejna léků II – přepracování a dopracování PD
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je přepracování a zpracování projektové dokumentace v souladu se Stavebním zákonem č. 283/2021 Sb., zajištění vydání stanovisek DOSS, výkon inženýrské činnosti pro zajištění vydání změny stavby před dokončením a zajištění autorského dozoru při realizaci stavby. Cílem projektu je realizace přístavby ke stávajícímu objektu Centrálního komplementu, operačních sálů, magnetické rezonance a lékárny včetně Souvisejících provozů s napojením na stávající vnitroareálové pozemní komunikace situovanou u hlavního vstupu do areálu nemocnice z ulice Dr. Slabihoudka. Bližší informace jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: OŘN-87/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0001