557588-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Ausrüstung für Datenübertragung – Výměna aktivních prvků – Městský úřad Mělník
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýměna aktivních prvků – Městský úřad Mělník
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka/výměna aktivních prvků v celé síti MÚ včetně instalace, konfigurace a zaškolení v provozní správě zařízení a centrálního managementu. Dále pak dohled nad systémem po dobu 5 let, řešení provozních problémů, helpdesk a rozvojový budget v rozsahu min. 250 hodin pro řešení problematiky spojené se sítí po dobu 5 let. Všechny použité materiály, výrobky a konstrukce musí vyhovovat požadavkům kladeným na jejich jakost a musí mít prohlášení o shodě podle zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Jakost dodávaných materiálů, výrobků a konstrukcí bude doložena předepsaným způsobem při předání a převzetí dodávek.
Interne KennungVZ aktivní prvky
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené nadlimitní řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32581000 Ausrüstung für Datenübertragung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, že s vybraným dodavatelem nebude z jakýchkoliv důvodů uzavřena smlouva nebo tato smlouva bude ze strany dodavatele nebo zadavatele vypovězena nebo dojde ze strany dodavatele nebo zadavatele k odstoupení od smlouvy; zadavatel v takovém případě vybere za dodavatele toho, kdo podal druhou nejlepší nabídku. Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 Zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení/snížení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení/snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty; v takovém případě bude zvýšena/snížena cena o příslušné navýšení/ponížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH a dále případné změny za podmínek upravených v závazném návrhu smlouvy. Cenu lze zvýšit/snížit pouze formou písemného dodatku ke smlouvě, uzavřené mezi zadavatelem a dodavatelem a způsobem, který bude v souladu se Zákonem, a to zejména s ustanoveními § 222 zákona.