557597-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Usługa Rozwoju Systemu iPFRON+
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa Rozwoju Systemu iPFRON+
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Usługi Rozwoju Systemu iPFRON+. W ramach zamówienia gwarantowanego Wykonawca będzie świadczył: 1.Usługi Rozwoju Systemu w zakresie i sposób opisany Umową i OPZ przez okres wskazany w Paragrafie 1 ust. 18 Projektowanych Postanowień Umowy (PPU) na podstawie Zleceń, w ramach puli 17 400 Roboczogodzin. W ramach prawa opcji Wykonawca będzie świadczył: 2.Usługi Rozwoju Systemu w zakresie i sposób opisany Umową i OPZ do maksymalnego limitu 17 400 Roboczogodzin przez okres wskazany w Paragrafie 1 ust. 18 PPU Warunki oraz sposób realizacji Przedmiotu Zamówienia zawierają Projektowane Postanowienia Umowy, które stanowią Załącznik nr 1 do Zaproszenia. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji i rękojmi na prace i Produkty na warunkach szczegółowo opisanych w Paragrafie 3 Umowy, przeniesie na Zamawiającego autorskie prawa majątkowe oraz prawa zależne do wytworzonych lub dostarczonych podczas realizacji Umowy Utworów na warunkach i zasadach opisanych szczegółowo w Paragrafie 8 Umowy, oraz zapewni Zamawiającemu licencje na korzystanie z Utworów, na warunkach i zasadach opisanych szczegółowo w Paragrafie 8 Umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji Przedmiotu Umowy zawiera zał. nr 1 do Umowy. Podstawa prawna : art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Podstawa faktyczna : Zamawiający planuje udzielić zamówienia dotychczasowemu wykonawcy, obejmującego powtórzenie usług podobnych do usług objętych zamówieniem podstawowym, które zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego, pozostaje zgodne z jego przedmiotem oraz, którego wartość została uwzględniona przy obliczeniu wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie podstawowe : Umowa nr 2024/01/54 z dnia 31 stycznia 2024 r zawarta w wyniku przeprowadzonego postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego o numerze ZP/19/23 na podstawie art. 132 ustawy Pzp, pn : Usługa asysty technicznej i konserwacji oraz rozwój Systemu iPFRON+ nr postępowania -ZP/19/23 Przewidzenie zamówienia podobnego: Zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu nr 592273-2023 z dnia 2 października 2023 r. oraz w Rozdziale 6 pkt 6.4 SWZ. Udzielenie zamówienia z wolnej ręki jest możliwe, ponieważ zachodzą następujące okoliczności: • od dnia udzielenia zamówienia podstawowego nie upłynęły 3 lata; • zamówienie zostanie udzielone dotychczasowemu Wykonawcy usług zamówienia podstawowego; • zamówienie polega na powtórzeniu usług podobnych i jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego; • możliwość udzielenia takiego zamówienia została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego; • wartość zamówienia podobnego została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: ZP/20/26
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 22471000 Computer-Handbücher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa Rozwoju Systemu iPFRON +
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi Rozwoju Systemu iPFRON+ . W ramach zamówienia gwarantowanego Wykonawca będzie świadczył usługę rozwoju systemu w ramach maksymalnej puli 17 400 Roboczogodzin. W ramach prawa opcji Zamawiający będzie mógł zwiększyć pulę Roboczogodzin maksymalnie o 17 400 Roboczogodzin. Łączna pula Roboczogodzin w ramach zamówienia gwarantowanego i Opcji nie przekroczy 34 800 Roboczogodzin. W ramach Umowy Wykonawca zobowiązuje się także: -udzielić Zamawiającemu gwarancji i rękojmi na warunkach szczegółowo opisanych w Paragrafie 3 Umowy, -przenieść na Zamawiającego autorskie prawa majątkowe oraz prawa zależne do wytworzonych lub dostarczonych podczas realizacji niniejszego zamówienia Produktów na warunkach i zasadach opisanych szczegółowo w Paragrafie 8 Umowy, -zapewnić Zamawiającemu licencje na korzystanie z Produktów, na warunkach i zasadach opisanych szczegółowo w Paragrafie 8 Umowy, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do Zaproszenia. Szczegółowe zasady realizacji zobowiązań Wykonawcy w ramach Przedmiotu zamówienia, w tym zasady świadczenia usług/prac oraz kary umowne będzie określać Umowa. Kod główny • 72260000 Usługi w zakresie oprogramowania Kody dodatkowe: • 72262000-9 Usługi rozbudowy oprogramowania, • 22471000-2 Instrukcje komputerowe.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa Opcji polegającego na zwiększeniu puli Roboczogodzin maksymalnie o 17 400 Roboczogodzin. Łączna pula Roboczogodzin w ramach zamówienia gwarantowanego i Opcji nie przekroczy 34 800 Roboczogodzin. Zamawiający z Opcji może skorzystać przez cały okres obowiązywania Umowy. Zamawiający jest uprawniony, lecz nie zobowiązany do skorzystania w trakcie realizacji Umowy z Opcji jednokrotnie bądź wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu Roboczogodzin lub wynagrodzenia przewidzianego na Opcję. Zamawiający według własnego wyboru może skorzystać z Opcji, zarówno w pełnym, jak i w częściowym zakresie (tj. co do określonej liczby Roboczogodzin w ramach Rozwoju). Decyzja Zamawiającego o uruchomieniu Opcji będzie uzależniona w szczególności od faktycznych potrzeb Zamawiającego, poziomu świadczenia zamówienia gwarantowanego przez Wykonawcę, a także posiadanych przez Zamawiającego środków pozwalających na sfinansowanie Opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z Opcji przez cały okres obowiązywania Umowy,