557612-2026 - Ergebnis
Ungarn – Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung – Szennyvíziszap mezőgazdasági kihelyezése TRV Zrt.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szennyvíziszap mezőgazdasági kihelyezése TRV Zrt.
Beschreibung: Az ajánlatkérő 12 hónapos időtartamra köt szerződést vagy a fenti táblázatban meghatározott keretösszeg kimerüléséig. Ajánlatkérő jogosult egyoldalú nyilatkozat alapján egy alkalommal maximum 4 hónapos határozott időtartammal a Szerződést meghosszabbítani, amennyiben a megadott keretösszeg nem merül ki. A keretmegállapodás tervezett keretösszegei: : 1.rész Felső-Tisza menti FM: nettó 31 600 000 Ft 2.rész Hortobágy menti FM: nettó 46 220 000 Ft 3.rész Közép-Tisza menti FM: nettó 51 428 000Ft
Vorherige Bekanntmachung: 691906-2025
Interne Kennung: EKR001423112025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - Felső-Tisza menti Főmérnökség
Beschreibung: A keretmegállapodás mennyisége: 1.rész Felső-Tisza menti FM: 235200 kg
Interne Kennung: EKR001423112025/1
Los: LOT-0002
Titel: 2 - Hortobágy menti Főrmérnökség
Beschreibung: A keretmegállapodás becsült mennyisége: : 2.rész Hortobágy menti FM: 84000 kg
Interne Kennung: EKR001423112025/2