2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka drceného kameniva na zimní posyp vozovek 2026 - 2029
Beschreibung: Prodej drceného kameniva na zimní posyp vozovek frakce 4-8 v celkovém předpokládaném množství 21 600 t. Zadavatel (kupující) bude v průběhu trvání smlouvy provádět odběr materiálu svými vlastními přepravními prostředky. Prodávající zajistí naložení materiálu na vozidla kupujícího. Odběr kameniva bude prováděn zpravidla v období od září do listopadu příslušného roku. Tato veřejná zakázka je rozdělena na 5 částí (bývalé okresy Olomouckého kraje). Účastník je oprávněn podat nabídku na libovolný počet částí VZ.
Interne Kennung: SSOKs-CE 21423/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Dodávka drceného kameniva na zimní posyp vozovek 2026 - 2029 Část VZ č. 4 - okres Šumperk
Beschreibung: Prodej drceného kameniva na zimní posyp vozovek frakce 4-8 pro okres Šumperk. Předpokládané množství - cca 8 000 t.
Interne Kennung: SSOKs-CE 21423/2026-4
Los: LOT-0012
Titel: Dodávka drceného kameniva na zimní posyp vozovek 2026 - 2029 Část VZ č. 5 - okres Jeseník
Beschreibung: Prodej drceného kameniva na zimní posyp vozovek frakce 4-8 pro okres Jeseník. Předpokládané množství - cca 6 500 t.
Interne Kennung: SSOKs-CE 21423/2026-5
Los: LOT-0010
Titel: Dodávka drceného kameniva na zimní posyp vozovek 2026 - 2029 Část VZ č. 3 - okres Přerov
Beschreibung: Prodej drceného kameniva na zimní posyp vozovek frakce 4-8 pro okres Přerov. Předpokládané množství - cca 100 t.
Interne Kennung: SSOKs-CE 21423/2026-3
Los: LOT-0009
Titel: Dodávka drceného kameniva na zimní posyp vozovek 2026 - 2029 Část VZ č. 2 - okres Prostějov
Beschreibung: Prodej drceného kameniva na zimní posyp vozovek frakce 4-8 pro okres Prostějov. Předpokládané množství - cca 3 300 t.
Interne Kennung: SSOKs-CE 21423/2026-2
Los: LOT-0004
Titel: Dodávka drceného kameniva na zimní posyp vozovek 2026 - 2029 Část VZ č. 1 - okres Olomouc
Beschreibung: Prodej drceného kameniva na zimní posyp vozovek frakce 4-8 pro okres Olomouc. Předpokládané množství - cca 3 700 t.
Interne Kennung: SSOKs-CE 21423/2026-1