2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaaksysteem
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het contracteren van een geschikte leverancier voor de technische implementatie en het ter beschikking stellen van een oplossing voor zaakgericht werken. Wij wensen een naadloos geïntegreerde oplossing, bestaande uit de functionaliteiten voor onder andere zaakgericht werken, document- en recordmanagement en bestuurlijke besluitvorming. De aangeboden oplossing moet direct leverbaar zijn en moet naadloos integreren in ons applicatielandschap, zoals bestaande webformulieren en scanvoorziening, basisregistraties en enkele vakapplicaties. De overeenkomst wordt afgesloten voor een periode van maximaal twaalf jaar.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung