2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przełączników sieciowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników sieciowych w niżej wymienionym asortymencie: - przełącznik sieciowy typ A - 80 szt. - przełącznik sieciowy typ B - 60 szt. Szczegółowa informacja w zakresie przedmiotu zamówienia została opisana w załączniku nr 11 do SWZ tj. w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający wymaga spełnienia przez oferowany sprzęt deklaracji zgodności UE i naniesienie oznakowania CE na urządzenia. Zamawiający nie wymaga przedstawienia w/w deklaracji przy składaniu ofert. Szczegółowy opis znajduje się w rozdziale IV SWZ oraz załączniku nr 5 i 5a do SWZ – projekty umów.
Interne Kennung: 45/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa przełączników sieciowych w niżej wymienionym asortymencie: - przełącznik sieciowy typ A - 80 szt. - przełącznik sieciowy typ B - 60 szt. Zamawiający wymaga spełnienia przez oferowany sprzęt deklaracji zgodności UE i naniesienie oznakowania CE na urządzenia. Zamawiający nie wymaga przedstawienia w/w deklaracji przy składaniu ofert. Szczegółowy opis znajduje się w rozdziale IV SWZ oraz w załącznikach 5 i 5a do SWZ - projekty umów.