2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wsparcia dla systemu kopii zapasowych backup
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) świadczenie wsparcia dla 156 sztuk licencji CPU; b) udzielanie konsultacji w wymiarze maksymalnym do 36 godzin i minimalnym 12 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Termin wykonania zamówienia: 1. Okres obowiązywania Umowy: od dnia jej zawarcia do dnia zakończenia 36 – cio miesięcznego okresu świadczenia wsparcia dla licencji wskazanych w ppkt 1.1., przy czym: 1.1. Świadczenie wsparcia dla 106 sztuk licencji CPU – od dnia zawarcia Umowy przez okres 36 miesięcy, jednak nie wcześniej niż od 24 marca 2027 r.; 1.2. Świadczenie wsparcia dla 50 sztuk licencji CPU – rozpocznie się nie wcześniej niż od 26 sierpnia 2028 r. i będzie realizowane do końca okresu wsparcia wymienionego w ppkt 1.2.
Interne Kennung: 993200.271.051.2026-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) świadczenie wsparcia dla 156 sztuk licencji CPU; b) udzielanie konsultacji w wymiarze maksymalnym do 36 godzin i minimalnym 12 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 7 do SWZ. Termin wykonania zamówienia: 1. Okres obowiązywania Umowy: od dnia jej zawarcia do dnia zakończenia 36 – cio miesięcznego okresu świadczenia wsparcia dla licencji wskazanych w ppkt 1.1., przy czym: 1.1. Świadczenie wsparcia dla 106 sztuk licencji CPU – od dnia zawarcia Umowy przez okres 36 miesięcy, jednak nie wcześniej niż od 24 marca 2027 r.; 1.2.Świadczenie wsparcia dla 50 sztuk licencji CPU – rozpocznie się nie wcześniej niż od 26 sierpnia 2028 r. i będzie realizowane do końca okresu wsparcia wymienionego w ppkt 1.2.