557637-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reinigungsdienste – Servicii de curatenie in punctele de lucru APT SA Braila
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de curatenie in punctele de lucru APT SA Braila
Beschreibung: SERVICII DE CURATENIE IN PUNCTELE DE LUCRU APARTINAND APT SA BRAILA Obiectul contractului îl reprezintă prestarea de servicii de curățenie în punctele de lucru aparținând APT SA Brăila, îndeplinirea tuturor activităților specificate în caietul de sarcini și în conformitate cu obligațiile asumate prin contract. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limita stabilită de depunere a ofertei. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 6086_3245PAAP2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Obiectul contractului îl reprezintă prestarea de servicii de curățenie în punctele de lucru aparținând APT SA Brăila, îndeplinirea tuturor activităților specificate în caietul de sarcini și în conformitate cu obligațiile asumate prin contract. Valoarea estimată fără TVA: între 1.905.588 și 2.540.784 RON Valoarea estimată fără suplimentări fără TVA :1.905.588 lei Valoarea estimată cu suplimentări fără TVA: 2.540.784 lei Valoarea estimata este de 1.905.588,00 lei. Conform obligației prevăzută la art.165 alin (1) lit.b din HG395/2006 suplimentarea cantităților de servicii este condiționată de existența resurselor financiare alocate cu această destinație. Valoarea estimata la care se va evalua oferta este de 1.905.588,00 lei.
Interne Kennung: 1