2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup posypové soli 2023/2024 - 2026/2027
Beschreibung: Nákup posypové soli pro střediska správy a údržby dálnic (dále jen SSÚD) ve správě zadavatele. Posypová sůl bude dodávána do pevných úložišť jednotlivých SSÚD a do sil.
Vorherige Bekanntmachung: 248194-2023
Interne Kennung: 80SD000541
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nákup posypové soli pro zimní údržbu pro jednotlivá SSÚD
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup posypové soli 2024/2025 - SSÚD 13, 14, 33
Beschreibung: Dodávání posypové soli volně ložené a v silovozech pro provádění zimní údržby 2025/2026 pro střediska SSÚD 13 , 14, 33. Tyto střediska SSÚD zajišťují údržbu dálnice D11.
Interne Kennung: 61ZA-004125