557646-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – Provádění úklidových prací
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění úklidových prací
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v zajištění úklidových prací v objektech zadavatele v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung074/2024/NR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní veřejná zakázka na služby zadávaná v otevřeném řízení
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optioneninflační doložka