2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectieprocedure renovatie Gemeentehuis Elburg
Beschreibung: De gemeente Elburg is voornemens een aannemer te selecteren voor de uitvoering van de sloop- en renovatiewerkzaamheden aan het gemeentehuis in Elburg. De te selecteren aannemer is tevens verantwoordelijk voor het verder uitwerken van het ontwerp tot een Uitvoeringsgereed Ontwerp (UO), dat als basis dient voor de uitvoering van de werkzaamheden. De opdracht omvat de bouwplaatsorganisatie, sloop-, bouwkundige, constructieve en installatietechnische werkzaamheden, de terreininrichting en het realiseren van de benodigde tijdelijke voorzieningen ten behoeve van de continuïteit van de gemeentelijke organisatie. ca. 5500 m2 bvo
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Elburg is voornemens een aannemer te selecteren voor de uitvoering van de sloop- en renovatiewerkzaamheden aan het gemeentehuis in Elburg. De te selecteren aannemer is tevens verantwoordelijk voor het verder uitwerken van het ontwerp tot een Uitvoeringsgereed Ontwerp (UO), dat als basis dient voor de uitvoering van de werkzaamheden. Deze opgave betreft onder andere de bouwkundige en installatietechnische aspecten. ca. 5500 m2 bvo
Interne Kennung: 1
557648-2026 - Competition
Netherlands – Construction work – Selectieprocedure renovatie Gemeentehuis Elburg
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1