557653-2026 - Ergebnis
Polen – Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser – Dostawa stacji uzdatniania wody z systemem produkcji i dystrybucji koncentratu, z podwójną pętlą dystrybucji koncentratu wraz z pracami remontowo-hydraulicznymi.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa stacji uzdatniania wody z systemem produkcji i dystrybucji koncentratu, z podwójną pętlą dystrybucji koncentratu wraz z pracami remontowo-hydraulicznymi.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa stacji uzdatniania wody – 1 szt. oraz systemu produkcji i dystrybucji koncentratu wraz z podwójną pętlą dystrybucji koncentratu – 1 szt. wraz z pracami remontowo-hydraulicznymi. Urządzenia stanowią jeden zestaw i muszą być z sobą kompatybilne. Zamawiający zastrzega, że wszystkie prace remontowe będą wykonywane w terminach i w sposób nie zakłócający pracy Stacji Dializ.
Vorherige Bekanntmachung355821-2026
Interne KennungZp/40/PN/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser, 42912310 Geräte zum Filtrieren von Wasser, 45232430 Arbeiten an Wasseraufbereitungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa stacji uzdatniania wody – 1 szt. oraz systemu produkcji i dystrybucji koncentratu wraz z podwójną pętlą dystrybucji koncentratu – 1 szt. wraz z pracami remontowo-hydraulicznymi. Urządzenia stanowią jeden zestaw i muszą być z sobą kompatybilne. Zamawiający zastrzega, że wszystkie prace remontowe będą wykonywane w terminach i w sposób nie zakłócający pracy Stacji Dializ. Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej jako: SWZ).