2. Verfahren
Verfahren
Titel: AD/ZP/31/2026 „Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej. Zamówienie zostało podzielone na części: Pakiet nr 1 Pakiet nr 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 7 (Pakiet nr1 7a, Pakiet nr2 7b).
Vorherige Bekanntmachung: 282541-2026
Interne Kennung: AD/ZP/31/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Pakiet nr 1: fabrycznie nowy sprzęt komputerowy i oprogramowanie
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Pakiet nr 2: fabrycznie nowy sprzęt komputerowy i oprogramowanie
Interne Kennung: Pakiet nr 2