557665-2025 - Ergebnis
Tschechien – Fällen von Bäumen – RD Kácení dřevin - oblast 8
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRD Kácení dřevin - oblast 8
BeschreibungKácení a řez dřevin a odstraňování porostů v rámci údržby na pomocných pozemcích komunikace ve správě SSÚD. Oblast 8 SSÚD
Interne Kennung80SD000927
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001
TitelD11 ODSTRANĚNÍ A PROBÍRKA POROSTŮ - KM 49,0 - 90,5
BeschreibungKácení a řez dřevin a odstraňování porostů v rámci údržby na pomocných pozemcích komunikace ve správě SSÚD. Oblast 8 SSÚD Pravy 14.
Interne Kennung61ZA-004135