557668-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Dienstleistungen für medizinische Abfälle – PREVZEM IN ODVOZ ODPADKOV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PREVZEM IN ODVOZ ODPADKOV
Beschreibung: Predmet javnega naročila je storitev prevzema in odvoza odpadkov nastalih pri opravljanju zdravstvene dejavnosti za obdobje 4 (štirih) let za potrebe Splošne bolnišnice Murska Sobota.
Interne Kennung: JN-77995
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: odpadki skupine 18/a
Beschreibung: Odpadki infektivni številka 18 01 03*
Interne Kennung: 525856
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
Los: LOT-0002
Titel: odpadki skupine 18/b
Beschreibung: Odpadki - nevarne kemikalije številka 18 01 06* in Odpadki, ki z vidika preventive pred infekcijo ne zahtevajo posebnega ravnanja pri zbiranju in odstranjevanju, številka 18 01 04
Interne Kennung: 525857