See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pühendusmüntide hange (Eesti kaitseväe veteranid)
Beschreibung: Riigihanke raames on plaanis leida vermija (rahapaja) 2-euroste pühendusmüntide vermimiseks. Sama lepingu raames hangitakse ka pühendusmündi mündikaarte. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308556-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18512100 Münzen
5. Los
Los: LOT-0000