557687-2026 - Ergebnis
Polen – Verwaltung von Müllhalden – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) wytworzonych w Zakładzie Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Rzędowie”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) wytworzonych w Zakładzie Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Rzędowie”
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów w ilości min. 4 000 Mg a max. 4 500 Mg. o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) wy-tworzonych w Zakładzie Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Rzędowie. 2. Odpady o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów, wytworzonych na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Rzędowie. 3. Zamawiający zastrzega, że określone ilości odpadów są ilościami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie, Zamawiający gwarantuje minimalną ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania na poziomie: 4 000 Mg 4. Wykonawca zagospodaruje odpady zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 5. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez wykonawcę i na jego koszt z Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Rzędowie, także w zakresie kosztów przewozu i ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku do uprawnionej instalacji. 7. Z chwilą wydania wykonawcy odpadów przez zamawiającego, przechodzą na wykonawcę wszelkie korzyści i ciężary związane z nimi oraz niebezpieczeństwo ich przypadkowej utraty lub uszkodzenia. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 8 SWZ. 9. Przedmiotowe zamówienie musi być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz warunkami zawartymi w SWZ. 10. Zamawiający nie wymaga: - odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub, - sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 11. W niniejszym postępowaniu nie ma zastosowania art. 95 ust. 1 ustawy Pzp w sprawie zatrudnienia na umowę o pracę pracowników wykonujących usługę, gdyż usługa jest realizowania w miejscu poza oddziaływaniem Zamawiającego. Brak dostępu uniemożliwia realną kontrolę sposobu wykonywania wymaganego sposobu zatrudnionych osób. Usługa będzie realizowana w jednym zakładów wykonujących zagospodarowanie odpadu, oddalonym od siedziby Zamawiającego, z reguły są to zakłady zamknięte dla osób trzecich ze względów bezpieczeństwa zdrowia i życia. 12. Zamawiający nie określa w opisie przedmiotu zamówienia wymagań związanych z realizacją zamówienia, które mogą obejmować aspekty gospodarcze, środowiskowe, społeczne, związane z innowacyjnością, zatrudnieniem lub zachowaniem poufnego charakteru informacji przekazanych wykonawcy w toku realizacji zamówienia, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 13. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenia zamówienia wyłącznie przez wykonawców o których m
Interne KennungZZP.262.01.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów w ilości min. 4 000 Mg a max. 4 500 Mg. o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) wy-tworzonych w Zakładzie Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Rzędowie. 2. Odpady o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa >80 mm) tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów, wytworzonych na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Rzędowie. 3. Zamawiający zastrzega, że określone ilości odpadów są ilościami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie, Zamawiający gwarantuje minimalną ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania na poziomie: 4 000 Mg 4. Wykonawca zagospodaruje odpady zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 5. Odpady objęte niniejszym zamówieniem należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez wykonawcę i na jego koszt z Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Rzędowie, także w zakresie kosztów przewozu i ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku do uprawnionej instalacji. 7. Z chwilą wydania wykonawcy odpadów przez zamawiającego, przechodzą na wykonawcę wszelkie korzyści i ciężary związane z nimi oraz niebezpieczeństwo ich przypadkowej utraty lub uszkodzenia. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 8 SWZ. 9. Przedmiotowe zamówienie musi być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz warunkami zawartymi w SWZ. 10. Zamawiający nie wymaga: - odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub, - sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 11. W niniejszym postępowaniu nie ma zastosowania art. 95 ust. 1 ustawy Pzp w sprawie zatrudnienia na umowę o pracę pracowników wykonujących usługę, gdyż usługa jest realizowania w miejscu poza oddziaływaniem Zamawiającego. Brak dostępu uniemożliwia realną kontrolę sposobu wykonywania wymaganego sposobu zatrudnionych osób. Usługa będzie realizowana w jednym zakładów wykonujących zagospodarowanie odpadu, oddalonym od siedziby Zamawiającego, z reguły są to zakłady zamknięte dla osób trzecich ze względów bezpieczeństwa zdrowia i życia. 12. Zamawiający nie określa w opisie przedmiotu zamówienia wymagań związanych z realizacją zamówienia, które mogą obejmować aspekty gospodarcze, środowiskowe, społeczne, związane z innowacyjnością, zatrudnieniem lub zachowaniem poufnego charakteru informacji przekazanych wykonawcy w toku realizacji zamówienia, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 13. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenia zamówienia wyłącznie przez wykonawców o których mowa w art. 94 ustawy Pzp.