2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GMINY RZEZAWA I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GMINY RZEZAWA I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowa kompleksowa) i będzie wykonywane zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. 2. Gmina Rzezawa oraz jednostki wymienione w zał. nr 1 do SWZ będą zawierać odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GMINY RZEZAWA I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez Gminę i jej jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rzezawie • Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie • Publicznej Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Rzezawie • Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej im. Św. Kingi w Borku • Publicznego Przedszkola w Krzeczowie • Publicznej Szkoły Podstawowej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Jodłówce • Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krzeczowie • Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej w Łazach • Publicznej Szkoły Podstawowej im. Gen. Leopolda Okulickiego w Okulicach • Publicznego Przedszkola w Jodłówce • Publicznej Szkoły Podstawowej im. Prymasa St. Kardynała Wyszyńskiego w Dąbrówce • Publicznego Przedszkola w Rzezawie 4. Zamówienie – kompleksowa dostaw gazu ziemnego do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ: 1) Szacunkowe zapotrzebowanie gazu ziemnego w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. wynosi 3 748 102,00 kWh
Interne Kennung: RID.ZP.271.1.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001