See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Asbestdeskundige scholen (3 percelen Oost – 2 percelen West) - BN2601007
Beschreibung: Asbestdeskundige scholen – opmaak asbestattesten, expertisebegeleiding en begeleiding bij een asbestincident
Interne Kennung: 16859-BN2601007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90650000 Asbestbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 16859-BN2601007 - 1
Beschreibung: Perceel 1: Vlaanderen Oost: de provincies Antwerpen, Limburg, en het oostelijk deel van Vlaams-Brabant voor het te gunnen bedrag van 134 710,74 excl. BTW
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 16859-BN2601007 - 2
Beschreibung: Perceel 2: Vlaanderen Oost: de provincies Antwerpen, Limburg, en het oostelijk deel van Vlaams-Brabant voor het te gunnen bedrag van 134 710,74 excl. BTW
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 16859-BN2601007 - 3
Beschreibung: Perceel 3: Vlaanderen Oost: de provincies Antwerpen, Limburg, en het oostelijk deel van Vlaams-Brabant voor het te gunnen bedrag van 134 710,74 excl. BTW
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 16859-BN2601007 - 4
Beschreibung: Perceel 4: Vlaanderen West: de provincies Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen en het westelijke deel van Vlaams-Brabant voor het te gunnen bedrag van 134. 10,74 excl. BTW
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 16859-BN2601007 - 5
Beschreibung: Perceel 5: Vlaanderen West: de provincies Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen en het westelijke deel van Vlaams-Brabant voor het te gunnen bedrag van 13 .710,74 excl. BTW
Interne Kennung: 5