See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa złączy mechanicznych do taśm przenośnikowych z osprzętem dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 284-11
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa złączy mechanicznych do taśm przenośnikowych z osprzętem dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 284-11. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w Załączniku Nr 1 do niniejszej SWZ. Zakres ilościowy przedmiotu zamówienia jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności, z uwagi na charakter prowadzonej działalności, nie zapewnia realizacji zamówienia w pełnym zakresie. 3. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany ilości zamawianych towarów w ramach poszczególnych pozycji asortymentowych i składania zamówień według rzeczywistych potrzeb z zastrzeżeniem, że całkowita wartość dostaw nie przekroczy wartości umowy. 6. Zamawiający oświadcza, że minimalny gwarantowany poziom wykonania umowy wynosi 50% wartości udzielonego zamówienia. Wykonawcy nie przysługują roszczenia o wykonanie umowy w większym zakresie. 7. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 8. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 9. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku Nr 2 do SWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 11. 10. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na jedną lub więcej części zamówienia (zadań). 11. Podstawy wykluczenia i warunki udziału - Dokumenty zamówienia. 12. Wadium wymagane dla zadań 1 do 11 - Dokumenty zamówienia. 13. Kryteria kwalifikacji - Dokumenty zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 612109-2025
Interne Kennung: 702501091
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44310000 Drahterzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: UMOWA nr 702504224
Beschreibung: Umowa nr 702504224 z Wykonawcą Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KOMSTAL” Tomasz Michalski z siedzibą: 44-190 Knurów, ul. Dębowa 10 w zakresie części zamówienia nr 3, 5, 7, 8
Los: LOT-0002
Titel: UMOWA nr 702504225
Beschreibung: Umowa nr 702504225 z Wykonawcą PETEK I WSPÓLNICY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą: 41-800 Zabrze ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego 2 w zakresie części zamówienia nr 4.
Los: LOT-0003
Titel: UMOWA nr 702504223
Beschreibung: Umowa nr 702504223 z Wykonawcą Maciej Besztak, Firma „BESZTAK” 24-200 Bełżyce, Wymysłówka 37 w zakresie części zamówienia nr 9, 10