2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení odvozní soupravy pro LMB
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je pořízení odvozní soupravy tvořené z dodávky nákladního automobilu s hydraulickou rukou pro přepravu dřeva a návěsu, který je možné připojit k tomuto nákladnímu vozidlu. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené zadávací řízení podle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1