See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodu specjalnego ratownictwa wysokościowego -drabina o wysokości ratowniczej minimum 40 metrów
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączniki: nr 1 do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 218034-2026
Interne Kennung: WL.2370.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück