See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICE ȘI REPARAȚII CHILLERE ȘI INSTALAȚII CLIMATIZARE
Beschreibung: Obiectul contractului îl reprezintă prestarea de "SERVICE ȘI REPARAȚII CHILLERE ȘI INSTALAȚII CLIMATIZARE" existente în cadrul imobilelor aparținând Academiei de Studii Economice din București, ale căror locații sunt prezentate în Centralizatorul spațiilor. Achiziția serviciilor se va finaliza prin încheierea unui acord cadru de prestări servicii, cu un singur operator economic, pe o perioadă de 24 luni de zile. Descrierea detaliată a caracteristicilor tehnice ale serviciilor solicitate se regăsesc în caietul de sarcini - parte a documentației tehnice. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 Numar de zile pana la care se pot furniza clarificari solicitarilor de clarificari, inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 11
Interne Kennung: 4433775_2025_PAAPD1527767
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Obiectul acordului-cadru îl reprezintă achiziționarea de "SERVICE ȘI REPARAȚII CHILLERE ȘI INSTALAȚII CLIMATIZARE" existente în cadrul imobilelor aparținând Academiei de Studii Economice din București, ale căror locații sunt prezentate în Centralizatorul spațiilor. Achiziția serviciilor se va finaliza prin încheierea unui acord cadru de prestări servicii, cu un singur operator economic, pe o perioadă de 24 luni de zile. Descrierea detaliată a caracteristicilor tehnice ale serviciilor solicitate se regăsesc în caietul de sarcini - parte a documentației tehnice
Interne Kennung: 1