557755-2021 - ErgebnisDeutschland-Köln: Online – Internetzugang und Festnetzdienstleistungen
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1.
Umfang der Beschaffung
II.1.1.
Bezeichnung des Auftrags
Online – Internetzugang und Festnetzdienstleistungen
Referenznummer der Bekanntmachung: EASA.2021.HVP.08
II.1.2.
CPV-Code Hauptteil
64200000 Fernmeldedienste
II.1.4.
Kurze Beschreibung
Beschaffung von Telekommunikationsdiensten wie Internetzugang und Festnetzdienste.
II.1.6.
Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2.
Beschreibung
II.2.2.
Weitere(r) CPV-Code(s)
64211000 Öffentliche Fernsprechdienste, 64211200 Fernsprechdienste für Ferngespräche, 64214400 Vermietung von Kommunikations-Bodenleitungen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72400000 Internetdienste, 72410000 Diensteanbieter, 72411000 Anbieter von Internetdiensten (ISP), 72417000 Internet-Domänennamen
II.2.4.
Beschreibung der Beschaffung
Bereitstellung von Internet-Zugangsleitungen und SIP-Ständen für Festnetzdienstleistungen.
Obavijest o dodjeli ugovora
Rezultati postupka nabave
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Mrežne usluge — internetski pristup i usluge fiksne telefonije
Referentni broj: EASA.2021.HVP.08
II.1.2)Glavna CPV oznaka64200000 Telekomunikacijske usluge
II.1.4)Kratak opis:
Nabava telekomunikacijskih usluga kao što su pristup internetu i usluge fiksne telefonije.
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a64211000 Usluge javne telefonije
64211200 Međugradske i međunarodne telefonske usluge
64214400 Najam komunikacijskih zemaljskih vodova
72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
72400000 Usluge interneta
72410000 Usluge pružatelja
72411000 Pružatelji internetske usluge (ISP)
72417000 Imena internetskih domena
II.2.4)Opis nabave:
Pružanje usluga internetskog pristupa i rješenja SIP vodova za usluge fiksne telefonije.