557782-2026 - Ergebnis
Ungarn – Elektrizität – Villamosenergia 2027 - TRV Zrt. részére
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Villamosenergia 2027 - TRV Zrt. részére
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer (a továbbiakban: DBR) létrehozása villamosenergia teljes ellátás alapú szerződés keretében történő adásvételére az ajánlatkérő részére. Az ajánlattételi szakaszban sor kerülhet éves, negyedéves és egyéb, hosszabb vagy rövidebb időtávra szóló termékek beszerzésére. Az ajánlatkérő egy ajánlattételi felhívás útján várhatóan maximálisan 80 000 000 kWh mennyiséget fog beszerezni, ami a DBR rendszer keretében odaítélendő egyes szerződések várható, tervezett maximális nagyságrendje. A DBR időtartama 36 hónap. Fentiek szerinti villamosenergia beszerzése az alábbi 16 Társaság részére: 1. ALFÖLDVÍZ Regionális Víziközmű- szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság (ALFÖLDVÍZ Zrt.) 2. DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság (DMRV Zrt.) 3. Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság (DRV Zrt.) 4. Északdunántúli Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság (ÉDV Zrt.) 5. ÉRV. Északmagyarországi Regionális Vízművek Zártkörűen Működő Részvénytársaság (ÉRV. Zrt.) 6. Tiszamenti Regionális Vízművek Zártkörűen működő Részvénytársaság (TRV Zrt.) 7. BAJAVÍZ Baja és Térsége Víz- és Csatornamű Korlátolt Felelősségű Társaság (BAJAVÍZ KFT.) 8. BAKONYKARSZT Víz- és Csatornamű Zártkörűen Működő Részvénytársaság (BAKONYKARSZT Zrt.) 9. BARANYA-VÍZ Víziközmű Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság (BARANYA-VÍZ Zrt.) 10. BORSODVÍZ Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zártkörűen működő Részvénytársaság (BORSODVÍZ Zrt.) 11. E.R.Ö.V. Egyesült Regionális Önkormányzati Víziközmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság (E.R.Ö.V. Víziközmű Zrt) 12. FEJÉRVÍZ Fejér Megyei Önkormányzatok Víz- és Csatornamű Zártkörűen Működő Részvénytársaság (FEJÉRVÍZ ZRt.) 13. KAVÍZ Kaposvári Víz- és Csatornamű Korlátolt Felelősségű Társaság (KAVÍZ Kft) 14. Kiskunsági Víziközmű-Szolgáltató Kft. (Kiskunvíz KFT.) 15. Mezőföldi Regionális Víziközmű Korlátolt Felelősségű Társaság (Mezőföldvíz Kft) 16. Soproni Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság (Soproni Vízmű Zrt.) Ajánlatkérők köre a DBR fennállása alatt módosulhat. Ajánlatkérő nem korlátozza a benyújtható részvételi jelentkezések számát. AK a Közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (a továbbiakban: „Kbt.”) 106. § (1) bekezdés, és a közszolgáltatók közbeszerzéseire vonatkozó sajátos közbeszerzési szabályokról szóló 307/2015. (X. 27.) Korm. rendelet, valamint az elektronikus közbeszerzés részletes szabályairól szóló 424/2017. (XII. 19.) Korm. rendelet (a továbbiakban: EKRr) rendelkezései alapján, az Elektronikus Közbeszerzési Rendszer (a továbbiakban: EKR) igénybevételével jár el.
Vorherige Bekanntmachung: 292810-2026
Interne Kennung: EKR001357622026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ajánlatkérő által létrehozott Dinamikus beszerzési rendszerben (a továbbiakban: DBR) villamosenergia teljes ellátás alapú szerződés keretében történő adásvétele az alábbi ajánlatkérő részére egybefoglalt mennyiségben: TRV Zrt. szerződött mennyiség (kWh): 60 087 154. Jelen ajánlattételi szakaszban a villamos energia nettó egységára (Energiadíj) a szerződéstervezet szerinti képlettel kerül meghatározásra: azzal, hogy a Felhasználó legfeljebb heti 4, havi 8 alkalommal, minden hónapban a hónap 1-től 15-ig eső kereskedési napokon, hétfőtől-csütörtökig 11:00-14:00 óra között jogosult az aktuális hónapot követő vagy későbbi naptári év, negyedév, hónap (továbbiakban: „Fixálandó Időszak”) szállítandó villamosenergia-mennyiség vonatkozásában a villamos energia nettó egységárát fixálni választása szerint HUF vagy EUR pénznemben a szerződéstervezetben írtak szerint. Adásvételi szerződés a magyar átviteli hálózaton folyamatosan rendelkezésre álló, szabványos minőségű villamos energia versenypiaci beszerzésére, teljes ellátás alapú szerződés keretében, menetrendadási kötelezettség nélkül. Jelenlegi szerződés hatályának lejárta: 2026.12.31. Energiaszolgáltatási igény folyamatos, idősoros, illetve profilhoz igazodó felhasználással. A villamos energia termék minősége meg kell, hogy feleljen az EU és a magyarországi követelményeknek: MSZ EN 50160: 2011 és MSZ 1:2002 szabvány. A kereskedőváltás feltételi valamennyi felhasználási hely esetében biztosítottak. Az energiahatékonyságról szóló 2015. évi LVII. törvény módosítása révén bevezetett energiahatékonysági kötelezettségi rendszerből fakadó, Ajánlatkérő energiafelhasználásából adódó, a nyertes ajánlattevőt terhelő többlet fizetési kötelezettséget Ajánlatkérő kifejezett és közvetlen jogszabályi felhatalmazás nélkül nem kíván átvállalni.
Interne Kennung: EKR001357622026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Az opciós mennyiség az alapmennyiség 10 %-a.