See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zespołów i elementów wykonawczych sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zespołów i elementów wykonawczych sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 355936-2025
Interne Kennung: 702600191
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43140000 Mobile hydraulische Grubenausbausysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Materiał wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa zespołów i elementów wykonawczych sterujących hydrauliki sterowniczej do sekcji obudów zmechanizowanych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-15
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Interne Kennung: Zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Interne Kennung: Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Interne Kennung: Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Interne Kennung: Zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Interne Kennung: Zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Interne Kennung: Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Interne Kennung: Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Interne Kennung: Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Interne Kennung: Zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Interne Kennung: Zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Interne Kennung: Zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Interne Kennung: Zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Interne Kennung: Zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Interne Kennung: Zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Interne Kennung: Zadanie nr 46
Los: LOT-0047
Interne Kennung: Zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Interne Kennung: Zadanie nr 48
Los: LOT-0049
Interne Kennung: Zadanie nr 49
Los: LOT-0050
Interne Kennung: Zadanie nr 50
Los: LOT-0051
Interne Kennung: Zadanie nr 51
Los: LOT-0052
Interne Kennung: Zadanie nr 52
Los: LOT-0053
Interne Kennung: Zadanie nr 53
Los: LOT-0054
Interne Kennung: Zadanie nr 54
Los: LOT-0055
Interne Kennung: Zadanie nr 55
Los: LOT-0056
Interne Kennung: Zadanie nr 56
Los: LOT-0057
Interne Kennung: Zadanie nr 57
Los: LOT-0058
Interne Kennung: Zadanie nr 58