See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga održavanja jedinstvenog kontaktnog centra (JKC)
Beschreibung: Jedinstveni kontakt centar (u daljnjem tekstu: JKC) pruža podršku u korištenju javnih e-usluga. Cilj JKC-a je omogućiti krajnjim korisnicima brz i jednostavan pronalazak potrebnih informacija, telefonom, mailom ili digitalnom interakcijom pomoću virtualnog asistenta. Radi povećanja učinkovitosti, JKC omogućava orkestraciju procesa i automatizaciju repetitivnih radnji, a implementirani su i elementi poput upravljanja odnosima s korisnicima i korisničkim iskustvom, sa svrhom jačanja zadovoljstva korisnika e-usluga javne uprave. U kontekstu procesa pružanja podrške, razlikujemo korisnike na sljedeći način: • Korisnici (institucije koje koriste JKC za pružanje podrške) • Krajnji korisnici (građani i poslovni subjekti) Detaljnije u prilogu: Opis predmeta nabave/tehnička specifikacija koji je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 153/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212333 Entwicklung von Kontaktverwaltungssoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Jedinstveni kontakt centar (u daljnjem tekstu: JKC) pruža podršku u korištenju javnih e-usluga. Cilj JKC-a je omogućiti krajnjim korisnicima brz i jednostavan pronalazak potrebnih informacija, telefonom, mailom ili digitalnom interakcijom pomoću virtualnog asistenta. Radi povećanja učinkovitosti, JKC omogućava orkestraciju procesa i automatizaciju repetitivnih radnji, a implementirani su i elementi poput upravljanja odnosima s korisnicima i korisničkim iskustvom, sa svrhom jačanja zadovoljstva korisnika e-usluga javne uprave. U kontekstu procesa pružanja podrške, razlikujemo korisnike na sljedeći način: • Korisnici (institucije koje koriste JKC za pružanje podrške) • Krajnji korisnici (građani i poslovni subjekti)