See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Linijske građevine aglomeracije Nerezine
Beschreibung: Izgradnja, rekonstrukcija i sanacija sustava javne odvodnje te izgradnja i rekonstrukcija vodoopskrbnog sustava na području aglomeracije Nerezine.
Interne Kennung: JN-VV-3/21-VIO
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
5. Los
Los: LOT-0000