2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratoriumdiensten GGD Twente
Beschreibung: Aanleiding van de aanbesteding is dat haar huidige overeenkomst voor laboratoriumdiensten van rechtswege eindigt op 31 maart 2027. De GGD wenst de benodigde laboratoriumdiagnostiek t.b.v. met name Soa, Infectieziekten(IZB) en TBC opnieuw voor meerdere jaren onder te brengen bij één opdrachtnemer.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbestedingsprocedure betreft een openbare aanbesteding volgens de procedure voor sociale en andere specifieke diensten als bedoel in artikel 2.38 Aanbestedingswet 2012
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
Los: LOT-0000
557853-2026 - Mededinging
Nederland – Laboratoriumdiensten – Laboratoriumdiensten GGD Twente
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Laboratoriumdiensten GGD Twente
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71900000 Laboratoriumdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000