557871-2026 - Planung
Tschechien – Abholung von Siedlungsabfällen – Svoz bioodpadu od bytových domů ve městě Jablonec nad Nisou
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSvoz bioodpadu od bytových domů ve městě Jablonec nad Nisou
BeschreibungPředmětem plnění zakázky je sběr, svoz a využití biologicky rozložitelného komunálního odpadu rostlinného původu (katalogová čísla 20010801 nebo 200201), přičemž tato činnost spočívá zejména v níže uvedených činnostech, ke kterým se dodavatel zavazuje: a) pronájem, údržba, označení a mytí sběrných nádob na bioodpad b) zajištění pravidelného svozu odpadu a jeho předání k dalšímu využití Nádoby na bioodpad budou rozmístěné na celém území města, a to především v rámci panelových sídlišť.
Interne Kennung54/2026 - Svoz bioodpadu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001