2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering bomen en heesters
Beschreibung: Het op verzoek leveren van bomen (perceel 1) en heesters & vaste planten (perceel 2) die op de prijzenlijst vermeld staan ten behoeve van de (herinrichting van de) openbare ruimte van de gemeente Dalfsen. Alle op de prijzenlijst vermelde bomen en heesters & vaste planten welke door de gemeente Dalfsen geplant worden, zullen via de raamovereenkomsten besteld worden, gedurende de looptijd van de raamovereenkomsten. Dit omvat ook bomen en heesters & vaste planten die geplant worden ten behoeve van nieuwbouwprojecten. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst voor beide percelen tezamen is €600.000 over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De totale maximale opdrachtwaarde van beide percelen tezamen onder de Raamovereenkomst bedraagt €900.000 over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne Kennung: 25.D.080
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Op deze opdracht is de Aanbestedingswet 2012 van toepassing. De opdracht betreft een levering en komt ruim boven de Europese drempel van € 216.000,- (excl. btw) voor leveringen en diensten uit. Dit betekent dat de aanbesteding Europees gepubliceerd moet worden. Voor deze aanbesteding heeft de gemeente Dalfsen gekozen een openbare procedure toe te passen omdat gezien de leveranciersmarkt te verwachten is dat het aantal inschrijvingen beheersbaar zal blijven. Er is daarom voor deze aanbesteding geen voorselectie van potentiële leveranciers nodig. Bovendien bevordert een openbare aanbesteding de concurrentie, waardoor een breder scala aan leveranciers de kans krijgt om in te schrijven en mogelijke prijsvoordelen naar voren kunnen komen. Alle inschrijvers die aan de eisen voldoen kunnen een inschrijving indienen. De openbare procedure kent één ronde, waarin alle inschrijvers direct een offerte kunnen indienen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451100 Setzlinge, 03451300 Sträucher, 03452000 Bäume
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 bomen
Beschreibung: Het op verzoek leveren van bomen die op de prijzenlijst vermeld staan ten behoeve van de (herinrichting van de) openbare ruimte van de gemeente Dalfsen. Alle op de prijzenlijst vermelde bomen welke door de gemeente Dalfsen geplant worden, zullen via de raamovereenkomst besteld worden, gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Dit omvat ook bomen die geplant worden ten behoeve van nieuwbouwprojecten. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst voor het perceel bomen is €240.000 over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De totale maximale opdrachtwaarde onder de Raamovereenkomst wordt gesteld op €360.000 over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03452000 Bäume
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 heesters & vaste planten
Beschreibung: Het op verzoek leveren van heesters & vaste planten die op de prijzenlijst vermeld staan ten behoeve van de (herinrichting van de) openbare ruimte van de gemeente Dalfsen. Alle op de prijzenlijst vermelde heesters & vaste planten welke door de gemeente Dalfsen geplant worden, zullen via de raamovereenkomst besteld worden, gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Dit omvat ook heesters & vaste planten die geplant worden ten behoeve van nieuwbouwprojecten. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst voor het perceel heesters & vaste planten is €360.000 over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De totale maximale opdrachtwaarde onder de Raamovereenkomst wordt gesteld op €540.000 over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451100 Setzlinge, 03451300 Sträucher
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering bomen en heesters
Identificador interno: 25.D.080
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 03450000 Productos de vivero
Clasificación adicional (cpv): 03451100 Plantas para trasplantar, 03451300 Arbustos, 03452000 Árboles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1 bomen
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 03452000 Árboles
Opciones:
Descripción de las opciones: N.v.t.
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Clasificación adicional (cpv): 03451100 Plantas para trasplantar, 03451300 Arbustos
557890-2026 - Mededinging
Nederland – Boomkwekerijproducten – Levering bomen en heesters
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering bomen en heesters
Interne identificatiecode: 25.D.080
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03450000 Boomkwekerijproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 03451100 Tuinplanten, 03451300 Heesters, 03452000 Bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 bomen
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 03452000 Bomen
Opties:
Beschrijving van de opties: N.v.t.
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 03451100 Tuinplanten, 03451300 Heesters