See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu wraz z dostawą niezbędnych środków czystości i higieny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu, na którą składa się: 1) utrzymanie czystości i porządku powierzchni wewnętrznych wraz z dostawą niezbędnych środków czystości i higieny we wszystkich obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu; 2)utrzymanie czystości i porządku powierzchni zewnętrznych wraz z pielęgnacją terenów zielonych na wydzielonym terenie przed budynkami jednostek Izby Administracji skarbowej w Opolu (wskazanych w dokumentach zamówienia).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90911300 Fensterreinigung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości i porządku w wybranych obiektach Zamawiającego znajdujących się w Opolu
Beschreibung: Zadanie nr 1 obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości i porządku dla obiektów: a) Pierwszy Urząd Skarbowy w Opolu (ul. Rejtana 3B, 45-331 Opole); b) Opolski Urząd Skarbowy w Opolu (ul. Rejtana 3A, 45-331 Opole); c) Opolski Urząd Celno-Skarbowy w Opolu przy ulicy Drzymały (ul. Drzymały 22, 45-342 Opole); d) Opolski Urząd Celno-Skarbowy w Opolu (ul. Zielonogórska 1c, 45-323 Opole); e) Opolski Urząd Celno-Skarbowy w Opolu przy ulicy Grunwaldzkiej (ul. Grunwaldzka 42, 45-054 Opole); f) Opolski Urząd Celno-Skarbowego przy ul. Cementowej w Opolu (ul. Cementowa 6, 45-358 Opole) - w ramach prawa opcji.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przedmiotowym postępowaniu zamawiający dopuszcza prawo opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji do kwoty 100% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie z tytułu niewykorzystania lub wykorzystania przez Zamawiającego prawa opcji w niepełnej wysokości. Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie świadczenia dodatkowych niżej wymienionych usług porządkowych, takich jak: 1)Odśnieżanie i usuwanie śniegu, błota pośniegowego, oblodzeń, gołoledzi, śliskości pośniegowej ze schodów, chodników, wejść, wjazdów, placów, parkingów na terenie posesji, przemieszczanie w obrębie działki dużych ilości nagromadzonego śniegu z terenu wskazanych jednostek Izby Administracji Skarbowej w Opolu oraz posypywanie piaskiem i innymi dopuszczalnymi środkami wszystkich ciągów komunikacyjnych oraz wejść do budynku wg stawki netto za 1 rbh; 2) Pranie dywanów, wykładzin dywanowych i tapicerki meblowej wg stawki netto za 1 m2; 3) Czyszczenie i nabłyszczanie twardych powierzchni podłóg na korytarzach, polimeryzacja/ impregnacja posadzek w pomieszczeniach wg stawki netto za 1 m2; 4) Mycie luksferów wewnątrz i na zewnątrz budynku w Pierwszym Urzędzie Skarbowym i Opolskim Urzędzie Skarbowym oraz wewnątrz budynku Urzędzie Skarbowym w Kluczborku, wg stawki netto za 1 rbh; 5) Czyszczenie kratek wentylacyjnych, włączników/wyłączników lamp, odkurzanie i mycie kaloryferów wraz z myciem gałązek i rurek oraz pozostałe czynności porządkowe niezastrzeżone inaczej a oznaczone jako prawo opcji i wymienione dla poszczególnych obiektów w załączniku nr 2 do umowy, wg stawki netto za 1 rbh; 6) Sprzątanie po pracach malarskich i drobnych remontach, wykonywanych w jednostkach Zamawiającego, wg stawki netto za 1 rbh; 7) Sprzątanie: a) magazynów, b) kotłowni, c) wymiennikowni, d) piwnicy, e) posadzek w garażach, wg stawki netto za 1 m2. Zamawiający informuje, że katalog czynności objętych prawem opcji ma charakter informacyjny i może ulec zmianie (rozszerzeniu/zawężeniu). Ostateczny zakres czynności objętych prawem opcji zostanie podany przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu. Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na możliwość zlecenia dodatkowych 60 roboczodni usługi sprzątania w obiekcie Opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego przy ul. Cementowej w Opolu (ul. Cementowa 6, 45-358 Opole).
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości i porządku w Urzędzie Skarbowym w Brzegu
Beschreibung: Zadanie nr 2 obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości i porządku dla obiektu: Urząd Skarbowy w Brzegu (ul. Składowa 2, 49-305 Brzeg)
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: W przedmiotowym postępowaniu zamawiający dopuszcza prawo opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji do kwoty 100% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie z tytułu niewykorzystania lub wykorzystania przez Zamawiającego prawa opcji w niepełnej wysokości. Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie świadczenia dodatkowych niżej wymienionych usług porządkowych, takich jak: 1) Odśnieżanie i usuwanie śniegu, błota pośniegowego, oblodzeń, gołoledzi, śliskości pośniegowej ze schodów, chodników, wejść, wjazdów, placów, parkingów na terenie posesji, przemieszczanie w obrębie działki dużych ilości nagromadzonego śniegu z terenu wskazanych jednostek Izby Administracji Skarbowej w Opolu oraz posypywanie piaskiem i innymi dopuszczalnymi środkami wszystkich ciągów komunikacyjnych oraz wejść do budynku wg stawki netto za 1 rbh; 2) Pranie dywanów, wykładzin dywanowych i tapicerki meblowej wg stawki netto za 1 m2; 3) Czyszczenie i nabłyszczanie twardych powierzchni podłóg na korytarzach, polimeryzacja/ impregnacja posadzek w pomieszczeniach wg stawki netto za 1 m2; 4) Czyszczenie kratek wentylacyjnych, włączników/wyłączników lamp, odkurzanie i mycie kaloryferów wraz z myciem gałązek i rurek oraz pozostałe czynności porządkowe niezastrzeżone inaczej a oznaczone jako prawo opcji i wymienione dla poszczególnych obiektów w załączniku nr 2 do umowy, wg stawki netto za 1 rbh; 5) Sprzątanie po pracach malarskich i drobnych remontach, wykonywanych w jednostkach Zamawiającego, wg stawki netto za 1 rbh; 6) Sprzątanie: a) magazynów, b) kotłowni, c) wymiennikowni, d) piwnicy, e) posadzek w garażach, wg stawki netto za 1 m2. Zamawiający informuje, że katalog czynności objętych prawem opcji ma charakter informacyjny i może ulec zmianie (rozszerzeniu/zawężeniu). Ostateczny zakres czynności objętych prawem opcji zostanie podany przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu.
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości i porządku w Urzędzie Skarbowym w Głubczycach
Beschreibung: Zadanie nr 3 obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości i porządku dla obiektu: Urząd Skarbowy w Głubczycach (ul. Fabryczna 2, 48-100 Głubczyce).
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości i porządku w Urzędzie Skarbowym w Kędzierzynie-Koźlu
Beschreibung: Zadanie nr 4 obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości i porządku dla obiektu: Urząd Skarbowy w Kędzierzynie-Koźlu (ul. Piotra Skargi 19, 47-224 K-Koźle)
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości i porządku w Urzędzie Skarbowym w Kluczborku
Beschreibung: Zadanie nr 5 obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości i porządku dla obiektu: Urząd Skarbowy w Kluczborku (ul. ul. Sienkiewicza 22A, 46-200 Kluczbork)
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Beschreibung der Optionen: W przedmiotowym postępowaniu zamawiający dopuszcza prawo opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji do kwoty 100% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie z tytułu niewykorzystania lub wykorzystania przez Zamawiającego prawa opcji w niepełnej wysokości. Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie świadczenia dodatkowych niżej wymienionych usług porządkowych, takich jak: 1) Odśnieżanie i usuwanie śniegu, błota pośniegowego, oblodzeń, gołoledzi, śliskości pośniegowej ze schodów, chodników, wejść, wjazdów, placów, parkingów na terenie posesji, przemieszczanie w obrębie działki dużych ilości nagromadzonego śniegu z terenu wskazanych jednostek Izby Administracji Skarbowej w Opolu oraz posypywanie piaskiem i innymi dopuszczalnymi środkami wszystkich ciągów komunikacyjnych oraz wejść do budynku wg stawki netto za 1 rbh; 2) Pranie dywanów, wykładzin dywanowych i tapicerki meblowej wg stawki netto za 1 m2; 3) Czyszczenie i nabłyszczanie twardych powierzchni podłóg na korytarzach, polimeryzacja/ impregnacja posadzek w pomieszczeniach wg stawki netto za 1 m2; 4) Mycie luksferów wewnątrz budynku Urzędzie Skarbowym w Kluczborku, wg stawki netto za 1 rbh; 5) Czyszczenie kratek wentylacyjnych, włączników/wyłączników lamp, odkurzanie i mycie kaloryferów wraz z myciem gałązek i rurek oraz pozostałe czynności porządkowe niezastrzeżone inaczej a oznaczone jako prawo opcji i wymienione dla poszczególnych obiektów w załączniku nr 2 do umowy, wg stawki netto za 1 rbh; 6) Sprzątanie po pracach malarskich i drobnych remontach, wykonywanych w jednostkach Zamawiającego, wg stawki netto za 1 rbh; 7) Sprzątanie: a) magazynów, b) kotłowni, c) wymiennikowni, d) piwnicy, e) posadzek w garażach, wg stawki netto za 1 m2. Zamawiający informuje, że katalog czynności objętych prawem opcji ma charakter informacyjny i może ulec zmianie (rozszerzeniu/zawężeniu). Ostateczny zakres czynności objętych prawem opcji zostanie podany przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu.
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości i porządku w Namysłowie
Beschreibung: Zadanie nr 6 obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości i porządku dla obiektu: Urząd Skarbowy w Namysłowie (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 12, 46-100 Namysłów)
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Beschreibung der Optionen: W przedmiotowym postępowaniu zamawiający dopuszcza prawo opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji do kwoty 100% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie z tytułu niewykorzystania lub wykorzystania przez Zamawiającego prawa opcji w niepełnej wysokości. Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie świadczenia dodatkowych niżej wymienionych usług porządkowych, takich jak: 1)Odśnieżanie i usuwanie śniegu, błota pośniegowego, oblodzeń, gołoledzi, śliskości pośniegowej ze schodów, chodników, wejść, wjazdów, placów, parkingów na terenie posesji, przemieszczanie w obrębie działki dużych ilości nagromadzonego śniegu z terenu wskazanych jednostek Izby Administracji Skarbowej w Opolu oraz posypywanie piaskiem i innymi dopuszczalnymi środkami wszystkich ciągów komunikacyjnych oraz wejść do budynku wg stawki netto za 1 rbh; 2) Pranie dywanów, wykładzin dywanowych i tapicerki meblowej wg stawki netto za 1 m2; 3) Czyszczenie i nabłyszczanie twardych powierzchni podłóg na korytarzach, polimeryzacja/ impregnacja posadzek w pomieszczeniach wg stawki netto za 1 m2; 4) Czyszczenie kratek wentylacyjnych, włączników/wyłączników lamp, odkurzanie i mycie kaloryferów wraz z myciem gałązek i rurek oraz pozostałe czynności porządkowe niezastrzeżone inaczej a oznaczone jako prawo opcji i wymienione dla poszczególnych obiektów w załączniku nr 2 do umowy, wg stawki netto za 1 rbh; 5) Sprzątanie po pracach malarskich i drobnych remontach, wykonywanych w jednostkach Zamawiającego, wg stawki netto za 1 rbh; 6) Sprzątanie: a) magazynów, b) kotłowni, c) wymiennikowni, d) piwnicy, e) posadzek w garażach, wg stawki netto za 1 m2. Zamawiający informuje, że katalog czynności objętych prawem opcji ma charakter informacyjny i może ulec zmianie (rozszerzeniu/zawężeniu). Ostateczny zakres czynności objętych prawem opcji zostanie podany przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu.
Los: LOT-0007
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości i porządku w obiektach Zamawiającego znajdujących się w Nysie
Beschreibung: Zadanie nr 7 obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości i porządku dla obiektów: a) Urząd Skarbowy w Nysie (ul. B. Krzywoustego 23, 48-300 Nysa), b) Pierwszy Urząd Skarbowy w Opolu (Centrum Mandatowe w Nysie, ul. Moniuszki 9-10, 48-300 Nysa), c) Opolski Urząd Celno-Skarbowy w Opolu Oddział Celny w Nysie (ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa).
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości i porządku w Urzędzie Skarbowym w Oleśnie.
Beschreibung: Zadanie nr 8 obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości i porządku dla obiektu: Urząd Skarbowy w Oleśnie (ul. Jana Pieloka 21, 46-300 Olesno).
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości i porządku w Urzędzie Skarbowym w Prudniku
Beschreibung: Zadanie nr 9 obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości i porządku dla obiektu: Urząd Skarbowy w Prudniku (ul. M. Kopernika 1A, 48-200 Prudnik)
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości i porządku w Urzędzie Skarbowym w Strzelcach Opolskich
Beschreibung: Zadanie nr 10 obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości i porządku dla obiektu: Urząd Skarbowy w Strzelcach Opolskich (ul. Opolska 13, 47-100 Strzelce Opolskie)
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90911300 Fensterreinigung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt
Los: LOT-0011
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości i porządku w Urzędzie Skarbowym w Krapkowicach
Beschreibung: Zadanie nr 11 obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości i porządku dla obiektu: Urząd Skarbowy w Krapkowicach (ul. Opolska 96A, 47-300 Krapkowice)
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt
Los: LOT-0012
Titel: Świadczenie usług utrzymania czystości i porządku w obiekcie Izby Administracji Skarbowej w Opolu oraz Drugiego Urząd Skarbowy w Opolu
Beschreibung: Zadanie nr 12 obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości i porządku dla obiektu: Izba Administracji Skarbowej w Opolu oraz Drugi Urząd Skarbowy w Opolu (ul. Witolda Pileckiego 2, 45-331 Opole).
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90911300 Fensterreinigung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt