2. Verfahren
Verfahren
Titel: Belastingsoftware (2027)
Beschreibung: Het betreft software voor het heffen van belastingen. Het betreft een overeenkomst voor achttien (18) maanden. Het bedrag is naar boven afgerond voor indexering na twaalf (12) maanden.
Interne Kennung: 1384984
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Belastingsoftware (2027) (hoofdperceel)
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Title: Belastingsoftware (2027)
Internal identifier: 1384984
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1