557941-2025 - Wettbewerb
Polen – Notfalleinsatzfahrzeuge – Zakup lekkich pojazdów rozpoznawczo - ratowniczych typu pick-up
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup lekkich pojazdów rozpoznawczo - ratowniczych typu pick-up
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk lekkich pojazdów rozpoznawczo - ratowniczych typu pick-up zgodnie z wymaganiami załączników nr 1a oraz 1b do SWZ – opis przedmiotu zamówienia dla części I, II, III i IV zamówienia. Część I zamówienia – dostawa 1 sztuki lekkiego pojazdu rozpoznawczo - ratowniczego typu pick-up – zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1a do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Część II zamówienia – dostawa 1 sztuki lekkiego pojazdu rozpoznawczo - ratowniczego typu pick-up – zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1b do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Część III zamówienia – dostawa 1 sztuki lekkiego pojazdu rozpoznawczo - ratowniczego typu pick-up – zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1b do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Część IV zamówienia – dostawa 1 sztuki lekkiego pojazdu rozpoznawczo - ratowniczego typu pick-up – zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1b do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Interne KennungMT.2370.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0005
TitelZakup lekkiego samochodu rozpoznawczo - ratowniczego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki lekkiego pojazdu rozpoznawczo - ratowniczego typu pick-up zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1a do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Interne KennungMT.2370.2.2025 część I zamówienia
Menge1 Stück
LosLOT-0006
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki lekkiego pojazdu rozpoznawczo - ratowniczego typu pick-up zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1b do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Interne KennungMT.2370.2.2025 część II zamówienia
LosLOT-0007
Interne KennungMT.2370.2.2025 część III zamówienia
LosLOT-0008
Interne KennungMT.2370.2.2025 część IV zamówienia