2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provozovatel webové prezentace MZV ČR
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb poskytovatelem webové prezentace na přechodné období 18 měsíců. Předmětem veřejné zakázky je zajištění provozu a správa CMS, údržby, updaty a upgrady souvisejících knihoven, aktualizace nástrojů na podporu vývoje, nasazování verzí aplikace, aktualizace a uživatelské podpory internetové prezentace mzv.gov.cz, a to včetně jazykových mutací webů. Řešení provozované pro MZV je postaveno na CMS jNetPublish OG.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 103173/2026-MZV/OK