557967-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Diverse Ausrüstungen – Echipamente IT
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipamente IT
Beschreibung: Se urmareste dotarea Primariei Municipiului Targu Jiu cu echipamente IT: LOT1-Server cluster - 2 bucati, unitate storage - 1 bucata, sistem kwm, Switch SAN - 2 bucati, licente Windows server 2025 standard - 3 bucati si licenta sql server - 1 bucata. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari sau informatii suplimentare , in legatura cu documentatia de atribuire, inainte de data limita de depunere a ofertelor 19 zile. Solicitarea de clarificari sau informatii se va transmite prin intermediul S.E.A.P, prin accesarea Sectiunii dedicate ”SOLICITARE DE CLARIFICARI/INTREBARI/COMUNICARI. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, raspunsurile cat si intrebarile in legatura cu documentatia de atribuire vor fi publicate in S.E.A.P. la SECTIUNEA ”SOLICITARE DE CLARIFICARI/INTREBARI/COMUNICARI” cat si in SECTIUNEA ” LISTA CLARIFICARI, NOTIFICARI SI DECIZII” in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.In cazul decalarii termenului de depunere al ofertelor se va extinde corespunzator(cu zilele de decalare).
Interne Kennung: P4-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39300000 Diverse Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Se urmareste dotarea Primariei Municipiului Targu Jiu cu echipamente IT, astfel: LOT1-Server cluster - 2 bucati, unitate storage - 1 bucata, sistem kwm, Switch SAN - 2 bucati, licente Windows server 2025 standard - 3 bucati si licenta sql server - 1 bucata.
Interne Kennung: 1