See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zimowe utrzymanie pasów drogowych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi – Rejon Dróg Wojewódzkich w Poddębicach w sezonie zimowym 2025 r.”
Beschreibung: 1.Przedmiotem Zamówienia jest zimowe utrzymanie pasów drogowych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi – Rejon Dróg Wojewódzkich w Poddębicach w sezonie zimowym 2025 r. Działania podejmowane przez Wykonawcę w zakresie zimowego utrzymania dróg powinny: zapewnić przejezdność uczestnikom ruchu; ograniczyć zakłócenia płynności ruchu drogowego oraz ruchu pieszego, wywołane zjawiskami zimowymi takimi jak: opady śniegu, śniegu z deszczem marznącej mżawki lub śliskością zimową; zminimalizować skutki wystąpienia zjawiska.
Vorherige Bekanntmachung: 251377-2025
Interne Kennung: DZ.2611.43.2025.WR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimowe utrzymanie pasów drogowych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi – Rejon Dróg Wojewódzkich w Poddębicach w sezonie zimowym styczeń 2026 r.