See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie czynności czwartego poziomu (P4) dla elementów hamulca i układu pneumatycznego zgodnie z dokumentacją producenta oraz Dokumentacja Systemu Utrzymania, elementy zdemontowane z pojazdu serii: EN63A – 6 kpl. oraz EN96 – 4 kpl.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie czynności czwartego poziomu (P4) dla elementów hamulca i układu pneumatycznego zgodnie z dokumentacją producenta oraz Dokumentacja Systemu Utrzymania, elementy zdemontowane z pojazdu serii: EN63A – 6 kpl. oraz EN96 – 4 kpl. W związku z planowanym wyłączeniem z eksploatacji pojazdów kolejowych serii EN63A oraz EN96 w Skarżysku-Kamiennej, zgodnie z harmonogramem napraw okresowych poziomu P4, zachodzi bezwzględna konieczność wykonania prac wynikających z czynności czwartego poziomu utrzymania (P4). Prace te obejmują 6 kompletów elementów hamulca i układu pneumatycznego dla pojazdów serii EN63A oraz 4 komplety dla pojazdów serii EN96.
Interne Kennung: Ki.240.3178.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001