2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej „Eko-Strug” Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań obejmująca dostawę infrastruktury sprzętowo-programowej. Postępowanie jest podzielone na 3 części.
Interne Kennung: 1/CW/0118
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania IT
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania IT. 2. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą spełniać wymogi normy Energy Star lub równoważnej (zgodnie z kryteriami DNSH dla inwestycji cyfrowych). 3. Sprzęt musi być fabrycznie nowy i wolny od substancji z listy REACH/RoHS. 4. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w załączniku nr 1 do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania OT
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania OT. 2. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą spełniać wymogi normy Energy Star lub równoważnej (zgodnie z kryteriami DNSH dla inwestycji cyfrowych). 3. Sprzęt musi być fabrycznie nowy i wolny od substancji z listy REACH/RoHS. 4. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w załączniku nr 1 do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: część 2
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Systemy zasilania gwarantowanego i awaryjnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Systemów zasilania gwarantowanego i awaryjnego. 2. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą spełniać wymogi normy Energy Star lub równoważnej (zgodnie z kryteriami DNSH dla inwestycji cyfrowych). 3. Sprzęt musi być fabrycznie nowy i wolny od substancji z listy REACH/RoHS. 4. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w załączniku nr 1 do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: część 3
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen