See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa artykułów żywnościowych do kuchni Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę artykułów żywnościowych do kuchni Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, asortyment ujęty w 10 Grupach Asortymentowych
Vorherige Bekanntmachung: 138093-2025
Interne Kennung: SzS.ZP.261.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wykonawca przygotowuje ofertę przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego” udostępnionego przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczonego w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe” oraz zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). Formularz asortymentowo-cenowy stanowi integralną część Formularza ofertowego. Zalogowany Wykonawca posiadający odpowiednie uprawnienia uzyskuje możliwość przygotowania oferty na przygotowanym przez Zamawiającego Formularzu ofertowym. Użycie przycisku „Wypełnij” widocznego pod „Formularzem ofertowym” powoduje automatyczne pobranie danych Wykonawcy wprowadzonych przez niego podczas rejestracji. Wykonawca zobowiązany jest do zweryfikowania poprawności danych automatycznie pobranych przez system z jego konta (w szczególności nazwy Wykonawcy) i uzupełnienia pozostałych informacji dotyczących Wykonawcy/Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Następnie Wykonawca powinien pobrać „Formularz ofertowy”, zapisać go na dysku komputera użytkownika, uzupełnić pozostałymi danymi wymaganymi przez Zamawiającego i ponownie zapisać na dysku komputera użytkownika oraz podpisać odpowiednim rodzajem podpisu. Uwaga! Nie należy zmieniać nazwy pliku nadanej przez Platformę e-Zamówienia. Zapisany „Formularz ofertowy” należy zawsze otwierać w programie Adobe Acrobat Reader DC. Dokumenty, oświadczenia, lub podmiotowe środki dowodowe, przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą: a) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia oraz na załączniku nr 3a do SWZ tj. Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego b) w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w pkt. a) każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składa oddzielnie jako oświadczenie własne c) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (o ile dotyczy) d) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy (np. umowa o współdziałaniu). Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy (o ile dotyczy). Oferta powinna być podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy określoną w rejestrze lub innym dokumencie, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy albo przez upełnomocnionego przedstawiciela Wykonawcy. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim w formie elektronicznej. Jeżeli oferta zawiera informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, Wykonawca powinien nie później niż w terminie składania ofert, zastrzec, że nie mogą one być udostępnione oraz wykazać, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa powinny zostać złożone w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa” a następnie wraz z plikami stanowiącymi jawną część zaszyfrowane.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15110000 Fleisch, 15112000 Geflügel, 15131130 Würste, 03142500 Eier, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15511000 Milch, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15811000 Brotwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRUPA 1
Beschreibung: GRUPA 1 - ARTYKUŁY SYPKIE 1. Brzoskwinie w puszce 820g wyposażony w uchwyt do otwierania, J.m. szt, Ilość: 60 2. Biszkopty okrągłe 120g, J.m. szt, Ilość: 1200 3. Budyń śmietankowy b/c 1kg, J.m. kg, Ilość: 120 4. Chrupki kukurydziane 80g, J.m. szt, Ilość: 600 5. Chrzan tarty 900ml, J.m. szt, Ilość: 48 6. Ciecierzyca w zalewie 400g wyposażona w uchwyt do otwierania, J.m. szt, Ilość: 720 7. Cukier, J.m. kg, Ilość: 960 8. Cukier puder 0,4 kg, J.m. szt, Ilość: 48 9. Cukier waniliowy 16g, J.m. szt, Ilość: 120 10. Cynamon 20g, J.m. szt, Ilość: 36 11. Czosnek granulowany 1kg, J.m. kg, Ilość: 48 12. Drożdże suszone 7 g, J.m. szt, Ilość: 24 13. Dżem mieszany 25g op. jednorazowe, J.m. szt, Ilość: 26400 14. Dżem w słoiku 280g, J.m. szt, Ilość: 180 15. Fasola czerwona 400g wyposażona w uchwyt do otwierania, J.m. szt., Ilość: 480 16. Fasola Jaś kg, J.m. kg, Ilość: 480 17. Fasola w puszce biała 400g wyposażona w uchwyt do otwierania, J.m. szt, Ilość: 480 18. Galaretka owocowa 1 kg, J.m. kg, Ilość: 36 19. Groszek konserwowy 400g, J.m. szt, Ilość: 420 20. Grzyby suszone 20g, J.m. szt, Ilość: 12 21. Herbata granulowana luz, J.m. kg, Ilość: 120 22. Herbata owocowa expresowa op 35 szt., J.m. op, Ilość: 1080 23. Herbatniki typu be be 14 g, J.m. szt, Ilość: 4800 24. Jabłko prażone wiadro 12kg, J.m. szt, Ilość: 60 25. Kakao 150g, J.m. szt, Ilość: 480 26. Kapusta kiszona worek 1,1 kg, J.m. szt, Ilość: 1080 27. Kasza gryczana palona 5 kg, J.m. kg, Ilość: 240 28. Kasza jaglana, J.m. kg, Ilość: 480 29. Kasza jęczmienna 1kg, J.m. kg, Ilość: 2400 30. Kasza kukurydziana 500g, J.m. kg, Ilość: 420 31. Kasza kuskus, J.m. kg, Ilość: 120 32. Kasza manna, J.m. kg, Ilość: 1200 33. Kasza pęczak, J.m. kg, Ilość: 360 34. Kawa zbożowa 500g, J.m. szt, Ilość: 240 35. Ketchup 1 l, J.m. szt, Ilość: 48 36. Ketchup pomidorowy saszetki 1op=12gx50szt., J.m. op, Ilość: 144 37. Kisiel bez cukru 1 kg, J.m. kg, Ilość: 360 38. Kleik ryżowy 160g lub 170g, J.m. szt, Ilość: 120 39. Kminek luz, J.m. kg, Ilość: 6 40. Koncentrat buraczany 330ml, J.m. szt, Ilość: 240 41. Koncentrat pomidorowy 900 g, J.m. szt, Ilość: 600 42. Konserwa rybna w pomidorach op. 170 g wyposażona w uchwyt do otwierania, J.m. szt, Ilość: 600 43. Koper suszony 500g, J.m. szt, Ilość: 12 44. Kukurydza konserwowa 400g wyposażona w uchwyt do otwierania, J.m. szt, Ilość: 180 45. Kwasek cytrynowy, J.m. kg, Ilość: 24 46. Liść laurowy luz, J.m. kg, Ilość: 6 47. Majeranek luz, J.m. kg, Ilość: 12 48. Majonez 900 g, J.m. szt, Ilość: 360 49. Majonez jednorazowy 1op= 12mlx50 szt., J.m. op, Ilość: 72 50. Makaron bezglutenowy, J.m. kg, Ilość: 60 51. Makaron gruby-świderki -rurki-kolanka 5 kg, J.m. szt, Ilość: 600 52. Makaron nitki 5 kg, J.m. szt, Ilość: 60 53. Makaron pełnoziarnisty świderki 5 kg, J.m. kg, Ilość: 720 54. Makaron zacierka 5 kg, J.m. szt, Ilość: 144 55. Mąka pszenna, J.m. kg, Ilość: 1200 56. Mąka ziemniaczana 0,5kg, J.m. szt, Ilość: 120 57. Miód 25g opak. jednorazowe, J.m. szt, Ilość: 10800 58. Mleko modyfikowane dla dzieci i niemowląt 0-6 m 350 g, J.m. szt, Ilość: 144 59. Mleko modyfikowane dla dzieci i niemowląt 6-12 m 350 g, J.m. szt, Ilość: 144 60. Mus owocowy 100g, J.m. szt., Ilość: 8400 61. Musztarda słoik 900ml, J.m. szt, Ilość: 24 62. Ocet 0,5 l, J.m. szt, Ilość: 48 63. Ogórek konserwowy -słoik 900ml, J.m. szt, Ilość: 720 64. Ogórek kwaszony 700g/500g, J.m. szt, Ilość: 1800 65. Olej rzepakowy 5 l, J.m. szt, Ilość: 360 66. Papryka konserwowa słoik 860g/900ml, J.m. szt, Ilość: 840 67. Papryka słodka, J.m. kg, Ilość: 6 68. Pestki z dyni 500g, J.m. szt, Ilość: 240 69. Pieprz czarny mielony, J.m. kg, Ilość: 48 70. Pieprz ziołowy mielony, J.m. kg, Ilość: 6 71. Płatki jęczmienne, J.m. kg, Ilość: 180 72. Platki kukurydziane 1 kg, J.m. kg, Ilość: 60 73. Płatki owsiane, J.m. kg, Ilość: 540 74. Płatki pszenne, J.m. kg, Ilość: 360 75. Proszek do pieczenia 16 g, J.m. szt, Ilość: 12 76. Przyprawa do drobiu, J.m. kg, Ilość: 36 77. Przyprawa do mięsa mielonego, J.m. kg, Ilość: 36 78. Przyprawa do ryb, J.m. kg, Ilość: 12 79. Przyprawa meksykańska 1000g, J.m. szt, Ilość: 12 80. Przyprawa w płynie do zup i sosów 1l, J.m. szt, Ilość: 360 81. Pulpa pomidorowa 2,5 kg, J.m. szt, Ilość: 48 82. Ryż, J.m. kg, Ilość: 3000 83. Ryż brązowy, J.m. kg, Ilość: 840 84. Seler konserwowy 290g, J.m. szt, Ilość: 720 85. Siemię lniane, J.m. kg, Ilość: 120 86. Słonecznik łuskany 100g, J.m. szt, Ilość: 240 87. Soczewica suszona czerwona 500g wyposażona w uchwyt do otwierania, J.m. szt, Ilość: 24 88. Sok jabłkowy 200 ml, J.m. szt, Ilość: 4800 89. Sok owocowo-warzywny 330 ml, J.m. szt, Ilość: 4800 90. Sok pomarańczowy 200ml, J.m. szt, Ilość: 4800 91. Sok pomidorowy 330ml, J.m. szt, Ilość: 7200 92. Sok wielowarzywny 330ml, J.m. szt, Ilość: 8400 93. Sos sałatkowy, J.m. kg, Ilość: 6 94. Sól, J.m. kg, Ilość: 1080 95. Suchary z cukrem 225g lub bez cukru, J.m. szt, Ilość: 180 96. Tuńczyk w sosie własnym 170g, J.m. szt, Ilość: 720 97. Tymianek 10 g, J.m. szt, Ilość: 24 98. Wafle ryżowe 100g, J.m. szt, Ilość: 480 99. Wafle ryżowe czekoladowe 65 g, J.m. szt, Ilość: 720 100. Ziele angielskie luz, J.m. kg, Ilość: 6 101. Zioła prowansalskie 8g, J.m. szt, Ilość: 720 102. Żelatyna spożywcza, J.m. kg, Ilość: 36 103. Żur zakwas 0,5 l, J.m. szt, Ilość: 360 104. Cukier biały w saszetkach 4g/op 1000szt, J.m. op, Ilość: 12
Interne Kennung: GRUPA 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji w przypadku niewyczerpania wartości umowy, o której mowa w § 5 ust. 1, w „okresie podstawowym” określonym w § 10 umowy. Decyzję co do możliwości skorzystania z prawa opcji Zamawiający uzależnia od swoich bieżących potrzeb oraz wykorzystania wartości umowy określonej w § 5 ust. 1 umowy. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych dostaw jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego. Wszystkie wymagania zawarte w umowie i SWZ dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku zastosowania prawa opcji żadna cena wskazana w Formularzu asortymentowo-cenowym Wykonawcy, nie ulegnie zmianie za wyjątkiem przypadków i na zasadach opisanych w umowie. Przy zastosowaniu prawa opcji Wykonawca będzie świadczył dostawy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy, następujących po dniu, wskazanym w umowie jako dzień zakończenia świadczenia dostawy w „okresie podstawowym”. Zamawiający może wykonać prawo opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem „okresu podstawowego” lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o zastosowaniu prawa opcji. Niezłożenie oświadczenia we wskazanym w zdaniu poprzednim terminie będzie oznaczało, że Zamawiający rezygnuje z zastosowania prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji oświadczenie, o którym mowa powyżej będzie stanowiło integralną część Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: GRUPA 2
Beschreibung: GRUPA 2 - MIĘSO I WĘDLINY 1. Ćwiartka tylnia z kurczaka bez grzbietu 1 klasa, J.m. kg, Ilość: 3600 2. Filet z indyka, J.m. kg, Ilość: 180 3. Filet z kurczaka pojedynczy 1 klasa, J.m. kg, Ilość: 1440 4. Gulaszowe drobiowe, J.m. kg, Ilość: 1800 5. Kiełbasa kminkowa, J.m. kg, Ilość: 1200 6. Kiełbasa krakowska, J.m. kg, Ilość: 2400 7. Kiełbasa podwawelska cienka skł: min 70% mięsa wieprzowego, klasa 1, J.m. kg, Ilość: 180 8. Kurczak gotowany-wędlina, J.m. kg, Ilość: 360 9. Łopatka b/k wieprzowa 1 klasa, J.m. kg, Ilość: 2400 10. Mieso wieprzowe od szynki b/k 1 klasa, J.m. kg, Ilość: 2160 11. Ogonówka parzona średniogruba, J.m. kg, Ilość: 360 12. Parówka cienka drobiowa, J.m. kg, Ilość: 600 13. Pasztet pieczony, J.m. kg, Ilość: 84 14. Polędwica drobiowa, J.m. kg, Ilość: 2400 15. Polędwica sopocka wieprzowa min. 70% mięsa wieprzowego, J.m. kg, Ilość: 1200 16. Porcja rosołowa z kurczaka świeża, J.m. kg, Ilość: 1200 17. Schab b/k, J.m. kg, Ilość: 1800 18. Szynka bez glukozy, bez cukru, J.m. kg, Ilość: 360 19. Szynka bez glutenu, J.m. kg, Ilość: 360 20. Szynka gotowana wieprzowa skł: min. 70% mięsa wieprzowego 1 klasa, J.m. kg, Ilość: 600 21. Szynka konserwowa drobiowa, J.m. kg, Ilość: 600 22. Wątróbka drobiowa 1 klasa, J.m. kg, Ilość: 240 23. Noga z kurczaka, J.m. kg, Ilość: 720 24. Wędlina bezglutenowa w plastrach opak. 100g, J.m. op, Ilość: 120
Interne Kennung: GRUPA 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15112000 Geflügel, 15131130 Würste, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: GRUPA 3
Beschreibung: GRUPA 3 - JAJA 1. Jaja kurze konsumpcyjne M, J.m. szt, Ilość: 49200
Interne Kennung: GRUPA 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0005
Titel: GRUPA 4
Beschreibung: GRUPA 4 - MROŻONKI 1. Brokuły mrożone 10 kg, J.m. op, Ilość: 300 2. Fasolka szparagowa mrożona 10 kg, J.m. op, Ilość: 204 3. Groszek mrożony 10 kg, J.m. op, Ilość: 48 4. Kalafior mrożony 10 kg, J.m. op, Ilość: 204 5. Mieszanka kompotowa mrożona 10 kg, J.m. op, Ilość: 240 6. Szpinak mrożony rozdrobniony 10kg, J.m. op, Ilość: 120 7. Truskawka mrożona niekalibrowana 10 kg, J.m. op, Ilość: 96 8. Włoszczyzna paski 3-składnikowe 10 kg, J.m. op, Ilość: 540 9. Dynia mrożona 10 kg, J.m. op, Ilość: 120 10. Czarna porzeczka mrożona 2,5 kg, J.m. szt., Ilość: 120
Interne Kennung: GRUPA 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0006
Titel: GRUPA 5
Beschreibung: GRUPA 5 - NABIAŁ 1. Jogurt naturalny 150ml, J.m. szt, Ilość: 19200 2. Jogurt naturalny 400ml, J.m. szt, Ilość: 1800 3. Jogurt owocowy 150ml, J.m. szt, Ilość: 7200 4. Maślanka smakowa 300 g, J.m. szt, Ilość: 4800 5. Kefir 200 g, J.m. szt, Ilość: 19200 6. Margaryna mleczna zwykła 250g, J.m. szt, Ilość: 720 7. Masło extra 200g min.82% tłuszczu, J.m. szt, Ilość: 1800 8. Masło form.15 g w opak.jednorazowych min. 82% zaw. tłuszczu, J.m. szt, Ilość: 120000 9. Masło form.10 g w opak.jednorazowych min. 82% zaw. tłuszczu, J.m. szt, Ilość: 120000 10. Ser biały półtłusty 1 kg, J.m. kg, Ilość: 4800 11. Ser typ mielony wiaderko 1 kg, J.m. szt, Ilość: 840 12. Ser topiony 180g różne smaki, J.m. op, Ilość: 900 13. Ser żółty typ Gouda, Edamski, J.m. kg, Ilość: 960 14. Serek ziarnisty 150g, J.m. szt, Ilość: 4800 15. Serek homogenizowany 150 g, J.m. szt, Ilość: 7200 16. Serek naturalny 150g, J.m. szt, Ilość: 8400 17. Śmietana 400g 18 %, J.m. szt, Ilość: 180
Interne Kennung: GRUPA 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: GRUPA 6
Beschreibung: GRUPA 6 - NABIAŁ 1. Mleko 2 % 1 l, J.m. L, Ilość: 30000
Interne Kennung: GRUPA 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511000 Milch
Los: LOT-0008
Titel: GRUPA 7
Beschreibung: GRUPA 7 - WARZYWA 1. Buraki, J.m. kg, Ilość: 2400 2. Cebula, J.m. kg, Ilość: 600 3. Cukinia, J.m. kg, Ilość: 720 4. Kapusta biała, J.m. kg, Ilość: 1200 5. Kapusta czerwona, J.m. kg, Ilość: 360 6. Kapusta pekińska, J.m. szt, Ilość: 420 7. Kapusta włoska, J.m. szt, Ilość: 120 8. Koper zielony, J.m. pęcz, Ilość: 1440 9. Marchew, J.m. kg, Ilość: 10800 10. Ogórek zielony, J.m. kg, Ilość: 1200 11. Papryka czerwona, J.m. kg, Ilość: 1200 12. Pieczarka świeża, J.m. kg, Ilość: 120 13. Pietruszka zielona, J.m. pęcz, Ilość: 1800 14. Pietruszka, J.m. kg, Ilość: 2400 15. Pomidory, J.m. kg, Ilość: 4800 16. Rzodkiewka, J.m. pęcz, Ilość: 6000 17. Sałata zielona, J.m. szt, Ilość: 7200 18. Seler, J.m. kg, Ilość: 4800 19. Szczypiorek, J.m. pęcz, Ilość: 1200 20. Salata lodowa, J.m. szt, Ilość: 720 21. Ziemniaki, J.m. kg, Ilość: 24000 22. Sałata rukola op. 100g, J.m. op, Ilość: 600
Interne Kennung: GRUPA 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: GRUPA 8
Beschreibung: GRUPA 8 - OWOCE 1. Banany, J.m. kg, Ilość: 1440 2. Brzoskwinia, J.m. kg, Ilość: 360 3. Cytryna, J.m. kg, Ilość: 120 4. Gruszka, J.m. kg, Ilość: 1800 5. Jabłko deserowe małe, J.m. kg, Ilość: 12000 6. Mandarynka, J.m. kg, Ilość: 1200 7. Śliwka suszona, J.m. kg, Ilość: 6 8. Śliwka świeża, J.m. kg, Ilość: 120 9. Pomarańcza, J.m. kg, Ilość: 960
Interne Kennung: GRUPA 8
Los: LOT-0010
Titel: GRUPA 9
Beschreibung: GRUPA 9 - RYBY 1. Filet rybny mrożony glazura max 15% dorsz, J.m. kg, Ilość: 1920
Interne Kennung: GRUPA 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0011
Titel: GRUPA 10
Beschreibung: GRUPA 10 - PIECZYWO 1. Bułka tarta, J.m. kg, Ilość: 480 2. Bułka graham 50g, J.m. szt, Ilość: 9600 3. Chleb graham 600g, J.m. szt, Ilość: 16800 4. Chleb pszenno-żytni 600g, J.m. szt, Ilość: 28800 5. Pączek 90g, J.m. szt, Ilość: 120 6. Pieczywo chrupkie kukurydz – bezglut.100g, J.m. szt, Ilość: 120 7. Pieczywo cukiernicze- drożdżówki 80g, J.m. szt, Ilość: 2400 8. Pieczywo cukiernicze-rogaliki 60 g, J.m. szt, Ilość: 2400 9. Pieczywo niskobiałkowe 320g/Bezgluten/, J.m. szt, Ilość: 1560 10. Wek pszenny 500g, J.m. szt, Ilość: 4800
Interne Kennung: GRUPA 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren