2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku, odpovědnosti za újmu a pojištění vozidel pro potřeby Městské části Praha 10 a jí zřízených příspěvkových organizací od 1.1.2026 na 4 roky
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívajících v pojištění majetku včetně okrasných dřevin, odpovědnosti za újmu a pojištění vozidel Městské části Praha 10 a jí zřízených příspěvkových organizací. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části. Předmět pojištění bude zajištěn uzavřením pojistných smluv na dobu určitou pro každou část veřejné zakázky zvlášť. Zadavatel bude při plnění smlouvy na veřejnou zakázku v postavení pojistníka. Na základě pojistných smluv bude vybraný dodavatel/dodavatelé poskytovat zadavateli plnění předmětu veřejné zakázky. Předmět plnění části č. 1 VZ – Pojištění majetku a pojištění odpovědnosti za újmu: • pojištění movitého a nemovitého majetku proti živelním rizikům, pro případ odcizení a vandalismu, pojištění elektroniky a pojištění strojů; • pojištění odpovědnosti za újmu (pojištění obecné odpovědnosti, pojištění profesní odpovědnosti poskytovatele zdravotních služeb, pojištění odpovědnosti zastupitelů). Zadavatel stanovil minimální rozsah tohoto pojištění v technické specifikaci (Příloha č. 4a ZD). Předmět plnění části č. 2 VZ – Pojištění vozidel: • pojištění odpovědnosti z provozu vozidel dle zákona č. 30/2024 Sb. ve znění pozdějších předpisů • havarijní pojištění vozidel • doplňková pojištění vozidel Zadavatel stanovil minimální rozsah tohoto pojištění v technické specifikaci (Příloha č. 4b ZD).
Interne Kennung: Pojištění majetku, odpovědnosti za újmu a pojištění vozidel pro potřeby Městské části Praha 10 a jí zřízených příspěvkových organizací od 1.1.2026 na 4 roky
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 Veřejné zakázky – Pojištění majetku a pojištění odpovědnosti za újmu
Beschreibung: Předmět plnění části č. 1 VZ – Pojištění majetku a pojištění odpovědnosti za újmu: • pojištění movitého a nemovitého majetku proti živelním rizikům, pro případ odcizení a vandalismu, pojištění elektroniky a pojištění strojů; • pojištění odpovědnosti za újmu (pojištění obecné odpovědnosti, pojištění profesní odpovědnosti poskytovatele zdravotních služeb, pojištění odpovědnosti zastupitelů). Zadavatel stanovil minimální rozsah tohoto pojištění v technické specifikaci (Příloha č. 4a ZD).
Interne Kennung: Část 1 Veřejné zakázky – Pojištění majetku a pojištění odpovědnosti za újmu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz. čl. 4.6. ZD
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 Veřejné zakázky – Pojištění vozidel
Beschreibung: Předmět plnění části č. 2 VZ – Pojištění vozidel: • pojištění odpovědnosti z provozu vozidel dle zákona č. 30/2024 Sb. ve znění pozdějších předpisů • havarijní pojištění vozidel • doplňková pojištění vozidel Zadavatel stanovil minimální rozsah tohoto pojištění v technické specifikaci (Příloha č. 4b ZD).
Interne Kennung: Část 2 Veřejné zakázky – Pojištění vozidel
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen