558069-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Lehrmittel – OLP CNS Putten i.s.m. de Onderwijs Inkoop Groep
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOLP CNS Putten i.s.m. de Onderwijs Inkoop Groep
BeschreibungDe aanbesteding heeft betrekking op methodegebonden duurzame gebruiks- en verbruiksmaterialen (leerboeken, handleidingen, werkboeken, toetsboeken e.d.) , methodevervangende software, educatieve software en leerpakketten. 131936
Interne KennungOLP.OIGJD.2026.08
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0000
Titel1 perceel
BeschreibungDe opdracht omvat 1 perceel.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenMogelijkheid om de Raamovereenkomst met 3 keer 1 jaar te verlengen.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39162100 Material pedagógico
Opciones:
Lugar de ejecución
País: Países Bajos
En cualquier parte de un país dado