2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geriamojo vandens gavyboms vietų skirtų požeminio vandens baseinų rizikos vertinimo paslaugų pirkimas
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti Geriamojo vandens gavybos vietoms skirtų požeminio vandens baseinų rizikos vertinimo paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711100 Risiko- oder Gefahrenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0