558092-2026 - Wettbewerb
Polen – Reagentien und Kontrastmittel – Dzierżawa analizatorów i aparatów wraz z zakupem materiałów zużywalnych oraz zakup indywidualnych materiałów zużywalnych dla Zakładu Genetyki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDzierżawa analizatorów i aparatów wraz z zakupem materiałów zużywalnych oraz zakup indywidualnych materiałów zużywalnych dla Zakładu Genetyki
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dzierżawę aparatów wraz z zakupem materiałów zużywalnych do w/w aparatów oraz zakupem indywidualnych materiałów zużywalnych, szczegółowo określonych w niniejszej SWZ oraz załącznikach do SWZ: nr 2a – Formularzu asortymentowo-cenowym, 2b – Formularzu właściwości techniczno-użytkowych dla części nr 1 oraz 2c - Formularzu właściwości techniczno-użytkowych dla części nr 2, jak również świadczeniu usług serwisowych.
Interne KennungNLZ.2026.271.64
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensKonieczność ogłoszenia procedury z przyspieszonym terminem składania i otwarcia ofert wynika z braku czasu na ogłoszenie postępowania w terminie 35 dni. W związku z utworzeniem z dniem 1 października br. w strukturach szpitala nowej jednostki – Zakładu Genetyki, zaistniała konieczność ogłoszenia postępowania przetargowego w powyższym zakresie. Nowa jednostka ma zwiększyć dostępność świadczeń dla pacjentów oraz skrócić termin oczekiwania na badania genetyczne, co w przypadku leczenia nowotworów jest kluczowe, ponieważ dopiero określenie profilu genetycznego nowotworu pozwala na wdrożenie nowoczesnego leczenia. Dodatkowo szybka diagnostyka genetyczna noworodków i pacjentów z ciężkimi wadami metabolicznymi warunkuje podjęcie natychmiastowych procedur ratunkowych. Szpital nie może pozwolić sobie na brak możliwości dostaw wymaganego sprzętu oraz odczynników. Przedmiotowy asortyment wykorzystywany będzie do diagnostyki oraz leczenia pacjentów w stanach wymagających pilnych i specjalistycznych procedur medycznych, co bezpośrednio wpływa na możliwość ratowania życia i zdrowia pacjentów oraz zapewnienia właściwego poziomu bezpieczeństwa zdrowotnego. Brak niezwłocznego wszczęcia oraz przeprowadzenia postępowania skutkowałby niemożnością rozpoczęcia badań z dniem utworzenia nowej jednostki co naraziłoby pacjentów na zagrożenie zdrowia i życia. Zastosowanie standardowych terminów przewidzianych ustawą Prawo zamówień publicznych, ze względu na specyfikę zamawianego asortymentu (trudno dostępnego, wykonywanego na zamówienie np. sekwencje DNA, bądź sprowadzanego z wydłużonym terminem realizacji np. 6/8 tyg.), mogłoby doprowadzić do przerwania ciągłości badań oraz leczenia pacjentów obarczonych ciężkimi chorobami genetycznymi powodując tym samym stan zagrożenia życia i zdrowia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien, 33696500 Laborreagenzien, 38434000 Analysatoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelZestaw odczynników do analizy metodą MLPA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do analizy metodą MLPA, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 1
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
LosLOT-0002
TitelOdczynniki do diagnostyki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do diagnostyki, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 2
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelOdczynniki do biologii molekularnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do biologii molekularnej, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 3
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelEnzymy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa enzymów, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 4
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelZestaw diagnostyczny geneMAP
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych geneMAP, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 5
Interne Kennung5
LosLOT-0006
TitelOdczynnik do izolacji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do izolacji, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 6
Interne Kennung6
LosLOT-0007
TitelOdczynniki chemiczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 7
Interne Kennung7
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
LosLOT-0008
TitelWoda sterylna
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wody sterylnej, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 8
Interne Kennung8
LosLOT-0009
TitelAgaroza do elektroforezy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa agarozy do elektroforezy, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 9
Interne Kennung9
LosLOT-0010
TitelOdczynniki dla pracowni genetyki cz.1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników dla pracowni genetyki cz.1, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 10
Interne Kennung10
LosLOT-0011
TitelOdczynniki dla pracowni genetyki cz.2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników dla pracowni genetyki cz.2, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 11
Interne Kennung11
LosLOT-0012
TitelOdczynniki dla pracowni genetyki cz.3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników dla pracowni genetyki cz.3, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 12
Interne Kennung12
LosLOT-0013
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 13
Interne Kennung13
LosLOT-0014
TitelOdczynniki do immunogenetycznej selekcji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do immunogenetycznej selekcji, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 14
Interne Kennung14
LosLOT-0015
TitelRoztwór dezynfekcji łaźni wodnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa roztworu dezynfekcji łaźni wodnych, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 15
Interne Kennung15
LosLOT-0016
TitelStymulator podziałów komórkowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa stymulatora podziałów komórkowych szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 16
Interne Kennung16
LosLOT-0017
TitelSondy reakcyjne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sond reakcyjnych, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 17
Interne Kennung17
LosLOT-0018
TitelZestaw kapilarowy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów kapilarowych, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 18
Interne Kennung18
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
LosLOT-0019
TitelOdczynniki do pracowni genetyki cz.4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do pracowni genetyki cz.4, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 19
Interne Kennung19
LosLOT-0020
TitelSondy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sond, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 20
Interne Kennung20
LosLOT-0021
TitelSpecjalistyczne sondy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistyczne sondy, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 21
Interne Kennung21
LosLOT-0022
TitelDiagnostyka NGS
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa diagnostyka NGSy, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 22
Interne Kennung22
LosLOT-0023
TitelOdczynniki niezbędne do wykonania badań NGS
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników niezbędnych do wykonania badań NGSy, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 23
Interne Kennung23
LosLOT-0024
TitelZestaw odczynnikowy do ilościowego oznaczania dwuniciowego DNA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu odczynnikowego do ilościowego oznaczania dwuniciowego DNA, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 24
Interne Kennung24
LosLOT-0025
TitelZestaw odczynników do analizy DNA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu odczynników do analizy DNA, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 25
Interne Kennung25
LosLOT-0026
TitelZestaw odczynników do sekwencjonowania
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu odczynników do sekwencjonowania szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 26
Interne Kennung26
LosLOT-0027
TitelOligonukleotydy Katedra Genetyki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oligonukleotydów Katedra Genetyki, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 27
Interne Kennung27
LosLOT-0028
TitelStężony bufor
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa stężonego buforu, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 28
Interne Kennung28
LosLOT-0029
TitelOlejek immersyjny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa olejku immersyjnego, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 29
Interne Kennung29
LosLOT-0030
TitelDzierżawa automatycznego zestawu do skanowania preparatów w polu jasnym oraz fluorescencji z dostawą materiałów zużywalnych (sondy)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa automatycznego zestawu do skanowania preparatów w polu jasnym oraz fluorescencji z dostawą materiałów zużywalnych (sondy), szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 30
Interne Kennung30
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
LosLOT-0031
TitelDzierżawa skanera mikromacierzy wraz z dostawą zestawu macierzy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa skanera mikromacierzy wraz z dostawą zestawu macierzy, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 31
Interne Kennung31
LosLOT-0032
TitelZestaw do oceny fluorymetrycznej * kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego fluorymetrem Qubit
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do oceny fluorymetrycznej * kompatybilnego z posiadanym przez Zamawiającego fluorymetrem Qubit, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 32
Interne Kennung32
LosLOT-0033
TitelOdczynniki do biologii molekularnej LPT
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do biologii molekularnej LPT, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 33
Interne Kennung33
LosLOT-0034
TitelZestaw odczynników do analizatora kapilarnego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu odczynników do analizatora kapilarnego, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 34
Interne Kennung34
LosLOT-0035
TitelOligonukleotydy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oligonukleotydów, szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 35
Interne Kennung35
LosLOT-0036
TitelOdczynniki do aparatu do sekwencjonowania (NGS) * NextSeq 2000 będącym na stanie jednostki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu odczynników do aparatu do sekwencjonowania (NGS) * NextSeq 2000 będącym na stanie jednostki , szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 36
Interne Kennung36
LosLOT-0037
TitelOdczynniki na panel glejaka kompatybilne z urządzeniami Illumina (Miseq i/lub NextSeq 2000)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników na panel glejaka kompatybilnych z urządzeniami Illumina (Miseq i/lub NextSeq 2000), szczegółowo opisana w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, dla części nr 37
Interne Kennung37