See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tussentijdse aanmelding Wmo-taken Individuele Begeleiding, Huishoudelijke begeleiding, Woonbegeleiding, Dagbesteding inclusief Vervoer en Logeeropvang
Beschreibung: De onderhavige aanmeldingsprocedure wordt uitgevoerd volgens het Open House-model die strekt tot verlening van een Raamovereenkomst voor de taken: Individuele Begeleiding, Huishoudelijke begeleiding, Woonbegeleiding, Dagbesteding inclusief Vervoer en Logeeropvang, en waarvan het verloop en het voorwerp nader is omschreven in de Aanmeldingsstukken. TenderNed is het platform waarop de Aanmeldingsstukken worden geplaatst en waarop de communicatie tussen de Opdrachtgever en de Inschrijver plaatsvindt en welke als medium dient voor het indienen van een Inschrijving. Waarna een Inschrijver op basis van selectiecriteria in aanmerking kan komen voor een raamoverkomst. Zie aanmeldingsdocument voor informatie over de geraamde waarde en omvang van de opdracht.
Interne Kennung: 206737
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Inschrijvingen en gunningen vinden plaats via de berichtenmodule van TenderNed. Kluisopening is niet van toepassing.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wmo taken Diemen - Individuele Begeleiding, Huishoudelijke begeleiding, Woonbegeleiding, Dagbesteding inclusief Vervoer en Logeeropvang
Beschreibung: De genoemde taken zijn individuele percelen. Zie aanmeldingsdocument voor geraamde hoeveelheid of omvang per gemeente per perceel. Het onderstaand bedrag is indicatief en de geraamde waarde van de totale opdracht van de gemeente Diemen voor de Wmo taken - Individuele Begeleiding, Huishoudelijke begeleiding, Woonbegeleiding, Dagbesteding inclusief Vervoer en Logeeropvang.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst heeft een vaste looptijd van twee jaar en negen maanden en gaat in per 1 april 2019. Vervolgens start een implementatieperiode van drie maanden, zodat op 1 juli 2019 de Dienstverlening kan aanvangen. Op 31 december 2021 eindigt de vaste looptijd van de Raamovereenkomst. Zie hieronder voor nadere informatie over de verlengingsopties.
Los: LOT-0002
Titel: Wmo taken Uithoorn - Individuele Begeleiding, Huishoudelijke begeleiding, Woonbegeleiding, Dagbesteding inclusief Vervoer en Logeeropvang
Beschreibung: De genoemde taken zijn individuele percelen. Zie aanmeldingsdocument voor geraamde hoeveelheid of omvang per gemeente per perceel. Het onderstaand bedrag is indicatief en de geraamde waarde van de totale opdracht van de gemeente Uithoorn voor de Wmo taken - Individuele Begeleiding, Huishoudelijke begeleiding, Woonbegeleiding, Dagbesteding inclusief Vervoer en Logeeropvang.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Wmo taken Ouder-Amstel - Individuele Begeleiding, Huishoudelijke begeleiding, Woonbegeleiding, Dagbesteding inclusief Vervoer en Logeeropvang
Beschreibung: De genoemde taken zijn individuele percelen. Zie aanmeldingsdocument voor geraamde hoeveelheid of omvang per gemeente per perceel. Het onderstaand bedrag is indicatief en de geraamde waarde van de totale opdracht van de gemeente Ouder-Amstel voor de Wmo taken - Individuele Begeleiding, Huishoudelijke begeleiding, Woonbegeleiding, Dagbesteding inclusief Vervoer en Logeeropvang.
Interne Kennung: 3