558116-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Topografische Dienste – Servicii de topografie și cadastru prevăzute de legislația specifică în domeniu pentru bunurile imobile deținute de județul Cluj
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de topografie și cadastru prevăzute de legislația specifică în domeniu pentru bunurile imobile deținute de județul Cluj
Beschreibung: Autoritatea contractantă va achiziționa servicii de topografie și cadastru prevăzute de legislația specifică în domeniu, pentru bunurile imobile deținute de Județul Cluj. Atribuirea serviciilor se va realiza prin încheierea unui acordu-cadru pe o perioadă de 4 ani. Orice operator economic are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare, semnate cu semnatura electronica extinsa, numai prin intermediul SEAP, intr-un termen de cel mult 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul prevazut anterior, raspunsurile autoritatii contractante vor fi publicate in SEAP cu 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 428811020265124
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351810 Topografische Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Autoritatea contractantă va achiziționa servicii de topografie și cadastru prevăzute de legislația specifică în domeniu, pentru bunurile imobile deținute de Județul Cluj. Atribuirea serviciilor se va realiza prin încheierea unui acordu-cadru pe o perioadă de 4 ani. Cantități și valori estimate • Cantitatea estimată maximă de servicii a acordului-cadru: 2702 • Cantitatea estimată minimă de servicii a acordului-cadru: 4 • Cantitatea estimată maximă de servicii a unui contract subsecvent: 20 • Cantitatea estimată minimă de servicii a unui contract subsecvent: 1 • Valoare estimată maximă a acordului-cadru, lei fara TVA: 1.999.998 • Valoare estimată minimă a acordului-cadru, lei fara TVA: 2.400 • Valoare estimată maximă a unui contract subsecvent, lei fara TVA: 117.000 • Valoare estimată minimă a unui contract subsecvent, lei fara TVA: 600
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354300 Katastervermessung